В Євросоюзі вказали на винуватців зриву розслідувань НАБУ

поділитись
Мінгареллі наголосив, що НАБУ не може ефективно виконувати свою роботу, оскільки веде розслідування проти високопосадовців, а бюро перешкоджають чиновники у владі

Роботі Національного антикорупційного бюро та розслідуванню гучних справ перешкоджають багато людей, зокрема й серед представників влади.

Про це повідомив очільник представництва Європейського союзу в Україні Хьюг Мінгареллі в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна". Він зазначив, що ці люди представляють матеріальні інтереси та певні групи, у зв'язку з цим вони зі зрозумілих причин хочуть перешкоджати роботі НАБУ.

Мінгареллі на питання, чи присутні ці люди в українській владі, відповів, що вони працюють у Верховній Раді, в уряді, в громадянському суспільстві та в українських ЗМІ. Євродипломат наголосив, що саботування роботи НАБУ пов'язане з професійною діяльністю відомства.

"НАБУ розслідує справи, в яких задіяні високопосадовці. Якщо, приміром, я був би дуже багатим українцем, який роками крав гроші: з моменту, коли Україна отримала незалежність, - то я б не хотів, щоб НАБУ було ефективним і дієвим органом. Я б робив все для того, щоб певним чином протидіяти його діяльності", - підсумував Мінгареллі.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, між НАБУ та СБУ розгорілась справжня війна. Причиною її стало розслідування бюро по відношенню до заступника голови спецслужби.

Автор матеріалу: 
Александр Майер
Теги: 
набу, корупція, єс. антикорупційні розслідування
Президент РФ Володимир Путін вважає за краще не вступати в конфронтацію з США
0
0
18:35 19.04.2018
Він пояснив, чого хоче від життя людей
0
0
17:55 19.04.2018
"Жодна зброя сьогодні не потрібна, дай телебачення – і можна зробити що завгодно", - Шахов
0
0
16:40 19.04.2018
Він терміново хоче щось сказати
0
0
16:36 19.04.2018