Роботі Національного антикорупційного бюро та розслідуванню гучних справ перешкоджають багато людей, зокрема й серед представників влади.

Про це повідомив очільник представництва Європейського союзу в Україні Хьюг Мінгареллі в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна". Він зазначив, що ці люди представляють матеріальні інтереси та певні групи, у зв'язку з цим вони зі зрозумілих причин хочуть перешкоджати роботі НАБУ.

Мінгареллі на питання, чи присутні ці люди в українській владі, відповів, що вони працюють у Верховній Раді, в уряді, в громадянському суспільстві та в українських ЗМІ. Євродипломат наголосив, що саботування роботи НАБУ пов'язане з професійною діяльністю відомства.

"НАБУ розслідує справи, в яких задіяні високопосадовці. Якщо, приміром, я був би дуже багатим українцем, який роками крав гроші: з моменту, коли Україна отримала незалежність, - то я б не хотів, щоб НАБУ було ефективним і дієвим органом. Я б робив все для того, щоб певним чином протидіяти його діяльності", - підсумував Мінгареллі.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, між НАБУ та СБУ розгорілась справжня війна. Причиною її стало розслідування бюро по відношенню до заступника голови спецслужби.

Популярні новини зараз

Гола дружина "Холостяка" Добриніна Даша Квіткова сховала животик за простирадлом: "Ніхто не відніме"

Лариса Ніцой заявила, що у Росії потрібно запровадити українську мову другою державною: "На Кубані їй надати статус регіональної"

Регіна Тодоренко зізналася в сексі на "Орлі і Решці": "брудне дівчисько" і важливість розміру

Вагітна MamaRika в купальнику надула губки біля басейну - "З целюлькою і трошки дурненька"

Показати ще