Детективи Національного антикорупційного бюро вирішили з’ясувати, звідки взялися гроші в одного із заступників глави Служби безпеки України та почали розслідування фактів незаконного збагачення посадовця.

Така інформація прозвучала у відповідь на відкриття справи щодо першого заступника директора НАБУ Гізо Углави, яку в Бюро називають спробою тиску у зв'язку з розслідуванням по СБУ і переконані в її безперспективності.

Про це повідомила прес-служба НАБУ.

У відомстві підставою для відкриття кримінального провадження проти Углави назвали рапорт першого заступника голови СБУ, який, за збігом обставин, є фігурантом кримінального провадження за фактами незаконного збагачення, що розслідується детективами Бюро.

У свою чергу генпрокурор Юрій Луценко, відповідаючи на питання стосовно такого кроку, послався на заяви юридичних компаній та народних депутатів.

Популярні новини зараз

Султан Сулейман з "Величного століття" стане багатодітним батьком, дружина Халіта Ергенча щаслива

Леся Нікітюк в латексі показала, як дівчата можуть ловити рибку: з великою попою і вудкою в руках

Щасливий Пономарьов показав, заради чого подолав 6,5 тисяч кілометрів - "9 років"

Григорія Чапкіса провели в останню путь: море квітів та сліз, камери і скорботний Зеленський

Показати ще

"Вочевидь, це провадження ГПУ вважає одним з пріоритетних, бо його розслідуванням займається прокурорська група з 16 осіб, роботою якої керує особисто заступник генерального прокурора Юрій Столярчук", – вважають у НАБУ.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Національне антикорупційне бюро вимагає від Луценка спростування слів про затримання нібито одного зі своїх співробітників на хабарі.