Детективи Національного антикорупційного бюро вирішили з’ясувати, звідки взялися гроші в одного із заступників глави Служби безпеки України та почали розслідування фактів незаконного збагачення посадовця.

Така інформація прозвучала у відповідь на відкриття справи щодо першого заступника директора НАБУ Гізо Углави, яку в  Бюро називають спробою тиску у зв'язку з розслідуванням по СБУ  і переконані в її безперспективності.

Про це  повідомила прес-служба НАБУ.

У відомстві підставою для відкриття кримінального провадження проти Углави  назвали рапорт першого заступника голови СБУ, який, за збігом обставин, є фігурантом кримінального провадження за фактами незаконного збагачення, що розслідується детективами Бюро.

У свою чергу генпрокурор Юрій Луценко, відповідаючи на питання стосовно такого кроку, послався на заяви юридичних компаній та народних депутатів.

Популярні новини зараз

Лорак і Лазарєв таємно побралися? Фото у весільній сукні з пишної "церемонії" спливли в мережі

Кума Дзідзьо Цибульська розставила ноги і дуже здивувалася: "Її немає. Не мочи штани"

Синоптики ошелешили українців прогнозом на листопад: -31!

У Хмельницькому коронавірус обірвав життя проректора та професора національного університету - їх поважали колеги та студенти

Показати ще

"Вочевидь, це провадження ГПУ вважає одним з пріоритетних, бо його розслідуванням займається прокурорська група з 16 осіб, роботою якої керує особисто заступник генерального прокурора Юрій Столярчук", – вважають у НАБУ.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Національне антикорупційне бюро вимагає від Луценка спростування слів про затримання нібито одного зі своїх співробітників на хабарі.