Про те, що одним із учасників президентських перегонів в Україні може стати лідер культового гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук, говорять вже давно. Проте, наскільки реальні шанси у популярного співака зайняти провладне крісло?

Відповідь на це питання дав політичний експерт Віталій Кулик. Він впевнений: теоретично, музикант може вибороти перемогу, але за певних умов. Тим паче, що поява Вакарчука серед потенційних кандидатів на пост свідчить про невдоволення українців тим, що відбувається у державі:

"Це не голоси за самого співака. Він ще нічого розумного не сказав. Люди чекають нове обличчя - не з нинішнього політичного госередовища. Є такий запит. І він буде задоволений. Очевидно, такі кандидати, як Вакарчук, ближче до виборів ще будуть з'являтися", - пояснив він в коментарі Politeka.

Популярні новини зараз
Добровільний візит до ТЦК може не врятувати від штрафу: і троє дітей не допомогло В Україні індексація пенсій отримала "добро": хто отримає надбавку вже у серпні Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях
Показати ще

Політолог вважає, що зарано говорити про фронтмена "ОЕ" в якості основного конкурента для чинної влади: перш за все потрібно дочекатися, поки співак чітко озвучить свою позицію та плани на найближче майбутнє:

"Якщо повторювати фрази Тимошенко або Саакашвілі, то буде спаринг-партнером. Якщо ж говорити третю, альтеративного точку зору, то може перемогти у виборах", - резюмував Кулик.

Дивіться: Вакарчук: "У державі головними є не персоналії та імена, а система створена всіма громадянами"

Як повідомляв портал "Знай.ua", Вакарчук відкрив українцям страшну родинну таємницю.