Вчора вся Україна згадувала одну із найбільш моторошних сторінок в історії. У День пам'яті жертв голодомору поділився сумними спогадами і лідер культового гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук.

У своєму Twitter музикант зізнався: його родини також торкнулося це горе. Бабуся застала дні, коли відбувалося масове знищення українців, про яке почали говорити вголос відносно недавно. Радянська система не дозволяла називати речі своїми іменами, але зараз наслідки тих днів очевидні:

"Моя бабуся Ніна пережила Голодомор. Але потім до кінця життя не могла їсти чорний хліб. Коли я згадую її, я розумію, яку страшну травму отримала тоді Україна. Не маємо права забути!", - зазначив Вакарчук.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів перестали пускати у громадський транспорт: що не мають права вимагати Українцям почали блокувати доступ до "Приват24": кому це загрожує Долар наблизиться до 50 гривень: валюта стрімко зростає в ціні ТЦК починають полювання за літніми українцями: кого шукатимуть насамперед
Показати ще

Дивіться: Вакарчук попередив українців про інформаційну загрозу

Як повідомляв портал "Знай.ua",Вакарчук увійшов у трійку фаворитів президентських перегонів.