Справжньою інформаційною диверсію назвав усе, що відбувається на просторах соцмереж в Україні фронтмен культувого гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук.

У своєму блозі він вказав головну, на його думку, загрозу для суспільства: люди почали закривати очі на реальний стан речей, бо бачать виключно те, що хочуть бачити. І не більше.

"Соціальні мережі об'єднали мільярди осіб. Зменшили відстані. І це неймовірно прекрасно. А ще вони... роз'єднали людей. Розвели по різні боки безлічі барикад успішніше будь-якої плакатної пропаганди. І продовжують це робити кожну секунду… Коли ми заходимо на свої сторінки у Twitter, Facebook або в пошук Google, ми завжди бачимо те, що хочемо бачити ", - запевнив артист.

Музикант попереджає: насправді ніхто з нас не вирішує, чим захоплюватися – мова йде не тільки про політичні вподобання, а й про інформацію, друзів, пісні та навіть фільми. Більшість цього – нав'язана, штучно створена ілюзія власного смаку.

Популярні новини зараз

У Запоріжжі 7 квартир злетіли на повітря через вибух газу: є загиблі і постраждалі

Ірина Білик навіть вдома ховає своє обличчя - укладає волосся і наносить тонни макіяжу: "Я не одна така?

Вакцинувався 27 разів і хоче ще: українець їздить містами й "випрошує" дози, рекорд - 5 за день

Ірина Федишин втерла носа Олі Поляковій, показавши неймовірно довгі ноги: коротенька сукня не сховала нічого

Показати ще

"Це зроблено без "зловісного задуму", а просто для того, щоб ми хотіли проводити там більше часу, споживаючи, зокрема, рекламу… І коли раптом, випадково (на нашу думку) ми в реальному світі зустрічаємо когось із іншим світоглядом, ми не просто не згодні з ним або нею, ми точно знаємо, що ця людина не має рації. Адже весь світ навколо нас думає однаково! А значить все, що інакше - відхилення або шизофренія. Або більше - свідома диверсія", - продовжує співак.

Якщо так буде і надалі, припускає лідер "ОЕ", все може закінчитися для українців зовсім не за позитивним сценарієм. Стати клонами, не мати власної думки – нічого гірше за це і не вигадаєш.

"І ось тут криється найголовніша небезпека: в якийсь момент ми вже не можемо відокремити просто не прийнятний для себе погляд не тільки від невігластва, а й від справжньої інформаційної диверсії…. Ми стаємо самотніми і розгубленими немовлятами в реальному світі. І ми біжимо назад до віртуального світу. Там ми знову - потужні, святі і мудрі водночас… як наркомани залежимо від опіуму", - підсумував він.

Дивіться: Святослав Вакарчук – "Побачимося через рік"

Як повідомляв портал "Знай.ua", Вакарчук вказав на важливу рису українців.