Важлива політична "шишка" Європи стала на бік Путіна

поділитись
Новий голова СДПН заявила про підтримку відносин з Росією

Новий голова Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН) Андреа Налес виступила за оновлення партії та пошук діалогу у відносинах з Росією. Про це повідомляє німецьке видання DW.

Зокрема, повідомляється, що у своїй промові на з'їзді партії Андреа Налес пообіцяла оновити партію, а ключовими питаннями для СДПН в найближчі роки вона назвала розвиток економіки і ситуацію на ринку праці. Крім того, Налес виступила за "пошук діалогу" з Росією.

"Ми повинні підтримувати стосунки і з США, і з Росією, але при цьому зберігати реалізм", - заявила вона, додавши, що "німці хочуть бути хорошими сусідами для Росії".

Андреа Налес обрана головою Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН). Це рішення було прийнято на позачерговому з'їзді партії у Вісбадені в неділю, 22 квітня. За кандидатуру Налес, яка стала першою жінкою на посаді голови СДПН за майже 155-річну історію партії, проголосували 66,3 відсотка делегатів. Це один з найгірших результатів при виборах партійного лідера з 1946 року.

Андреа Налес була вперше обрана членом Бундестагу в 1998 році. Вона займала посаду генерального секретаря партії, голови фракції СДПН у парламенті, міністра праці і соціальних питань.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що в окуповану Ялту з'їхалися десятки кандидатів у Чистилище. В анексованому Криму відкрився міжнародний Ялтинський економічний форум, на який приїхали представники різних країн, зокрема, німецькі і австрійські політики. За заявою організаторів, у заході візьмуть участь близько трьох тисяч осіб з 60 країн.

На відкритті форуму виступив депутат Бундестагу Маркус Фронмайер, який представляє ультраправу партію "Альтернатива для Німеччини". Політик зазначив, що зараз "дуже складний час – багато конфліктів, і саме зараз дуже важливо обмінюватися думками та позиціями". З промовою також виступив віце-мер австрійського міста Лінц Детлеф Фиммер. У своєму виступі політик закликав відмовитися від антиросійських санкцій.

Автор матеріалу: 
Галина Струс
Теги: 
Німеччина, Росія, Европа, політика
Отримавши гарантії від держави, підприємці не повертають кошти кредиторам
0
0
14:11 21.05.2018
Сьогодні мирному руху, природному бажанню людей жити в мирі в Україні протистоїть багаторазово менша за кількістю, але озброєна, багата партія війни
0
0
14:01 21.05.2018
Соболєв особисто координував дії, пов'язані з оволодінням і діяльністю ТЦ "Обжора" в м Маріуполь
0
0
13:37 21.05.2018
Слова керівника "Укрпошти" дуже нагадують ідеї одного добре відомого вам міністра - Реви
0
0
13:24 21.05.2018
Експерт поставив у приклад післявоєнну Німеччину, у якої вийшло змінити систему управління
0
0
11:45 21.05.2018