Фото: Парубій та сенатор Роберт Портман

15 червня спікер Верховної Ради України Андрій Парубій підписав разом зі спікером Палати представників США Полом Райаном Меморандум про співпрацю парламентів.

Відповідна церемонія пройшла на двосторонній зустрічі в будівлі Конгресу, передає "Укрінформ".

"Це важливий документ, який закріплює і структурує співпрацю між нашими парламентами. У тексті Меморандуму зазначається, що Україна є "форпостом" захисту західної демократії на тлі російської агресії", - зазначив Парубій.

За його словами, країна захищає весь світ крім своєї державності. А підписання Меморандуму є визнання ролі України в цьому. Парламенти співпрацюватимуть в міжнародній політиці, а також сферах: безпеки, охорони здоров'я, сільського господарства, торгівлі, промисловості, інновації, космосу, инфрастрктуры і в інших.

Популярні новини зараз
Кінець війни чи заморожений конфлікт? Що Трамп насправді запропонував Зеленському замість членства в НАТО "Чуємо думку не з окопів та передової": у Раді рознесли українців, які вимагають продовження війни На Україну насуваються дощі та різке похолодання Запишуть в ухилянти: ТЦК дали чоловікам лише 7 днів
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Парубій успокоил українців щодо надання США летального зброї. За його словами, питання не зняли з порядку денного.