Убитий у Києві колишній депутат Держдуми Денис Вороненков радів переїзду в Україну і ламав зі своєю сім'єю стереотипи кремлівських пропагандистів.

Відповідну заяву зробила його вдова, російська оперна співачка Марія Максакова в інтерв'ю ZIK.

"Коли Денис приїхав сюди, він дійсно був щасливий. Він був задоволений, він був щасливий, він говорив те, що він хотів, думав, у нього були великі перспективи, плани. Тому вибір України, по-моєму, в його випадку був абсолютно правильним", – заявила Максакова.

За її словами, Вороненков не відправився до Західної Європи через страх екстрадиції. При цьому, вибір України був вдалим, тому що екс-депутат міг "розгорнути прекрасну професійну діяльність".

Максакова також розповіла, що їхній переїзд буквально "бісив" російські ЗМІ. Тому що вона ходила по Києву без проблем від так званих пропагандистами "жидобандерівців" і "укрфашистів", не стикаючись з національною неприязню. За словами вдови, Вороненкова все одно б убили через ненавість ворогів.

Популярні новини зараз

Нацкорпус в Харкові готується до оборони міста

У Франківську любитель шашликів розвів багаття на балконі: смаж, Вася

Зеленський підписав новий військовий закон - забрати на фронт зможуть навіть без мобілізації

Президенту прострелили голову в день перемоги на виборах

Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Максакова визнала українську мову – первинною, заявивши, що росіянам не завадило б у ньому орієнтуватися.