Недоторканність стала чи не єдиним рятівним колом для народних обранців. Навіть гучний законопроект із пропозицією позбавити всіх депутатів цих привілеїв, поки що припадає пилом.

Про це йшлося в ефірі програми "Наші гроші".

Суперечності викликає навіть досить просте, на перший погляд питання: чи можна вести приховану зйомку у робочому кабінеті нардепа?

Наприклад, депутат від "Народного фронту" Михайло Гаврилюк вважає, що приховану відеозйомку робити не можна. У стінах ВР побутує думка, що дозволяти подібні речі можна тільки у судовому порядку, але знаходяться й ті, хто взагалі не усвідомлює суті законів, що стосуються політиків безпосередньо.

Законом "Про статус народного депутата" ці норми чітко регулюються, хоча знаходяться кілька лазівок для того, щоб ускладнити життя правоохоронцям та антикорупційним органам та загальмувати розслідування.

Популярні новини зараз

Померла найнижча мама України: що було відомо про Марію Українець

Тіна Кароль забула за Дана Балана за вивченням польської мови: "Потрібна ще румунська"

Настя Каменських зайняла місце Каті Осадчої після пологів: розповість про весілля Alyona Alyona і "походеньки" Клопотенко

Юрій Ткач з "Кварталу 95" мало не вибив око Євгену Кошовому через окуляри: "Вибачте"

Показати ще

Нардеп від "Опозиційного блоку" Михайло Добкін

Депутати фактично самі розширили свій імунітет, як вважають юристи: однією статтею кримінально-процесуального кодексу, яка перераховує всі негласні слідчі дії і визначає, що саме допустимо тільки за згодою парламенту.

Нардеп від БПП Борислав Розенблат

Як повідомляв портал "Знай.ua", депутати влаштували бійку біля будівлі суду.