«Коментувати Луценка? Тут просто нема чого коментувати. Людина повністю підірвала довіру, він не відповідає за жодне своє слово». Про це в ефірі «112 Україна» заявив народний депутат Євген Мураєв, співголова партії «За життя».

Мураєв нагадав, як ще на етапі висунення звинувачень проти Савченко говорив про можливу підготовку майданчика для таких дій щодо Медведчука, Тимошенко і Онищенко, для того, щоб підірвати їх авторитет.

«Ви розумієте, що сепаратизм і федералізація – це два абсолютно різних поняття? Перший раз висунув ідею федералізації Чорновіл, а це самий палкий патріот і дуже шанована людина в українській політиці, який боровся за незалежність нашої держави. І звинувачувати його в сепаратизмі, напевно, було б нерозумно. Федеративний устрій мають величезну кількість країн, в тому числі і найвпливовіша на наш політикум — Сполучені Штати й Німеччина, і Австрія, і багато-багато інших успішні країни. І я вважаю, що цю дискусію ще треба буде вести. Тому що Україна різна. І щоб її зберегти і коли-небудь повернути Донбас і Крим, інших варіантів все одно не буде», — сказав Мураєв.

Крім того, наша влада, за словами народного депутата, чудова ще й тим, що постійно клеїть ярлики своїм опонентам, і всі звинувачення проти Медведчука розсиплються.

«Медведчук — неоднозначна фігура, враховуючи його родинні чи сімейні зв'язки з президентом РФ. Але питання: як він ці зв'язки використовував? Всі світові ЗМІ стверджують, що саме він стояв біля витоків великої обміну полоненими. І величезна кількість наших хлопців повернулося додому напередодні Нового року ще тоді, коли, пам'ятаєте, президент бігав і влаштовував шоу, не відпускаючи хлопців навіть обійняти своїх дітей і дружин, розповідаючи про успіхи його команди. А потім заборонили хлопцям давати інтерв'ю, і помістили всіх у Феофанію, щоб вони не розповіли, як насправді влада нічого не робила для їх звільнення. І як влада боялася, щоб вони повернулися і дійсно сказали про те, що влада не хоче, щоб народ України знав правду», — зазначив Мураєв.

Популярні новини зараз
Водіїв чекає ще один "сюрприз" після підвищення цін на пальне: Рада проголосувала за нові штрафи, кого та за що покарають Дружина зірки "Чорне кохання" Бурака Озчівіта Фахріє Евджен пішла з дому після його візиту до путіна: "Дайте нам спокій" Андрій Рибак із "Холостячки" поставив "крапку" у відносинах з нареченою: "Скільки можна" Андрій Шевченко, легенда українського футболу, показав як в 44 роки виглядає його дружина - американська модель
Показати ще

Він вважає, що якщо проти Медведчука заведуть кримінальну справу, це позначиться не тільки на процес обміну, але і взагалі на політиці.

«Якщо влада буде призначати винними тих, хто дійсно приносить користь і робить можливим здійснення політичних процесів в рамках Мінських угод, то ці процеси будуть гальмуватися. Але це і є її мета. Тому що, якщо війна припиниться, списувати на неї вже нікому нічого не вдасться», — упевнений народний депутат.