Після виборів президента РФ російська сторона активізує переговори щодо Донбасу.

У цьому впевнений Спеціальний представник Державного департаменту США по Україні Курт Волкер, передає "Голос Америки".

"Нас розчаровує відсутність прогресу з боку Росії у встановленні миру і втіленні Мінських домовленостей", - сказав Волкер в ході конференції в аналітичному центрі Center for the National Interest.

Він нагадав, що вже чотири рази зустрічався з помічником президента РФ Владиславом Сурковим, останній раз - в січні. "Вони уважно вислухали наші ідеї і запевнили, що повернуться зі своїми пропозиціями", - зазначив він.

Популярні новини зараз

Вагітна дружина Віктора Павлика поскаржилася на проблеми зі здоров'ям: "Доведеться прокапатися"

ПФУ перерахував пенсії українців: кому і скільки доплатять у березні

Колишній партнер "Холостячки" Мішиної зізнався, що потребує допомоги: "Прощайте"

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

Показати ще

Щодо Донбасу Волкер сказав, що там кожен день бої, в середньому один український військовослужбовець гине кожні три дні, захищаючи територію своєї країни.

"Ми працюємо над зміцненням оборони України, щоб Росія не змогла добитися подальших територіальних завоювань", - написав Волкер в соціальній мережі.

Курт Волкер про Донбас

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Сполучені Штати Америки займаються зміцненням оборонних можливостей України. Даний робота проводиться для того щоб не дати Росії захопити нові території.

Про це заявив спеціальний представник США по Україні Курт Волкер в ході панельної дискусії в Центрі національних інтересів США у Вашингтоні. Також він зазначив, що Вашингтон розчарований відсутністю прогресу у встановленні миру і виконанні мінських угод з боку Москви.