Керівник благодійного фонду "Мир і Ko" Мирослав Гай жорстко розкритикував чинний склад Верховної Ради.

Особливо дісталось нардепам, які опинялись у скандалах, пов'язаних з пораненнями, шахрайством тощо. Гай зазначив, що у парламенті все ж є кілька "нормальних" людей.

"В своїй більшості це просто найняті на гроші олігархічних сімей люди, часто з близького оточення, іноді просто бандити і шахраї на зарплаті", - висловився автор.

Він вважає, що більшість парламентарів не лише не компетентні забезпечувати законотворчість країни, але й не бажають цього робити. Гай припускає, що в Україні є група людей, яка вказує нардепам, як голосувати.

"Я не хочу дебілів в Раді, давайте одразу говорити з людьми, які їх ставлять. Нам цей склад Ради не підходить. Алкоголіки, наркомани і бандити - будуть зметені", - написав волонтер.

Популярні новини зараз

45-річна Могилевська похвалилася успіхами схуднення в "хижому" вбранні: "Красунечка"

Львів'янка показала таксисту важливість української мови: "Дивився як на інопланетянку"

Дружина Віктора Павліка сильно захворіла перед пологами: "Перемерзла"

Ані Лорак з Муратом подарували донечці ляльку, від якої мороз шкірою - "Яка моторошна!"

Показати ще

Гай додав, що Україна змінилась, і їй потрібні нові методи правління.

"Всіма цими дейдеївськими стегенцями, брехливими замахами і героями - ви тільки розхитаєте ситуацію. Потрібна демократія, а не її імітація", - підсумував керівник "Мир і Ко".

Як повідомляв портал "Знай.ua", користувачі соцмереж висловили сумніви стосовно справжності поранення нардепа Євгена Дейдея у зоні АТО.