У четвер, 22 березня, глава України Петро Порошенко підписав закон про державну підтримку воїнів АТО, людей, які отримали інвалідність внаслідок бойових дій, а також їхніх дітей. Це стосується отримання професійно-технічної та вищої освіти.

Про це йдеться на сайті українського Президента.

"Президент Петро Порошенко підписав закон України № 2300-VIII" Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підтримки учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та їх дітей для отримання професійно-технічної та вищої освіти ", прийнятий Верховною радою України 27 лютого 2017 року", - повідомляє прес-служба.Закон спрямований на те, щоб забезпечити єдині принципи отримання державної цільової підтримки, щоб вступити і вчитися в державних і комунальних вищих навчальних закладах. Цим правом забезпечені всі категорії учасників бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та дітям.

Популярні новини зараз

Пий і худни: відомий лікар вивів формулу спалювання зайвої ваги за допомогою двох чашок кави  

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Показати ще

Так, відповідно до закону, державна підтримка для отримання професійно-технічної та вищої освіти надається у вигляді: повної або часткової оплати навчання за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів; пільгових довгострокових кредитів для здобуття освіти; соціальної стипендії; безкоштовного забезпечення підручниками; безкоштовного доступу до мережі Інтернет, системам баз даних в державних і комунальних навчальних закладах; безкоштовного проживання в гуртожитку; інших заходів.

Відзначимо, що закон про пільги почне діяти з 1 січня 2019 року.

Збиток від втрати Криму і конфлікту на Донбасі озвучили в цифрах


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що Петро Порошенко підписав закон про платні дорогах. Кабінет міністрів визначає максимальну вартість разового проїзду автомобільними дорогами, побудованими на умовах концесії, який сплачується з урахуванням рівня інфляції.