Про те, що вступ Грузії до НАТО спровокує жахливі наслідки, заявив прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв.

Таку дику погрозу Медведєв озвучив в одному з недавніх інтерв'ю для російських пропагандистських ЗМІ.

"Це (вступ Грузії до НАТО - ред.) може спровокувати страшний конфлікт, незрозуміло, навіщо це треба", - заявив Дмитро Медведєв.

На думку російського прем'єра, війни в Грузії в 2008 році можна було уникнути. "Ніякої неминучості не було", - вважає він.

Популярні новини зараз

Каменських і Потап заговорили про пристрасну історію кохання: "Я просто полетів"

"Холостяк" розпрощається з улюбленицею глядачів Юлею Зайкою: "Перестала боротися"

Українець втратив пам'ять у Польщі - ні грошей, ні телефона: шукають родичів бідолахи

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Показати ще

Для довідки, в ніч на 8 серпня 2008 року після обстрілу грузинських сіл, збройні сили Грузії заявили про намір "відновити конституційний порядок" на території невизнаної Південної Осетії і в результаті боїв зайняли більшу частину Цхінвалі. У той же день Росія втрутилася в конфлікт на боці південноосетинських сепаратистів і ввела війська, в тому числі танкові бригади, на територію Грузії, піддала бомбардуванню грузинські міста, порти і військові об'єкти.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що нові санкції США проти Росії, які анонсував сенатор від Республіканської партії Ліндсі Грем, будуть застосовані проти осіб, які сприяють незаконним діям в інтересах президента Росії Володимира Путіна.

Законопроект вводить санкції на будь-які операції, пов'язані з російськими енергетичними проектами і новим суверенним боргом Росії.

Крім того, він забороняє видачу ліцензій фізичним особам і підприємствам США, які хочуть брати участь у російських нафтових проектах. Законопроект вимагає від страхових компаній щодо нерухомості представляти звіти про бенефіціарів великих угод.

Американські ЗМІ відзначають, що придбання елітної нерухомості в США, у тому числі в житлових комплексах, що належать Дональду Трампу, стало сприятливим притулком" для заможних росіян, пов'язаних з Кремлем.

Нагадаємо, смертник відправив трьох представників НАТО на той світ.

Як повідомляв Знай.uа, Україна викрила всі лігва армії Путіна на Донбасі.

Також Знай.uа писав, навчання НАТО об'єднають армії України та Грузії.