Вадим Кумін, кандидат в градоначальники від Комуністичної партії РФ, заявив, що російський письменник, колишній ватажок терористів "ДНР" Захар Прилєпін буде працювати на виборах мера Москви.

Політик зазначив, що в його штабі будуть представники різних "народно-патріотичних сил".

Примітно, що Кумін на праймеріз в інтернеті, який організував "Лівий фронт", посів лише третє місце.

Чинний мер Москви Сергій Собянін буде балотуватися як самовисуванець.

Вибори призначені на 9 вересня поточного року.

Знай.uа нагадує, що так званий письменник Захар Прилєпін, який воює на Донбасі на стороні путінських терористів, заявив, що йде з сепаратистської армії.

"Цього літа наш батальйон перейшов зі складу полку спецпризначення у відомство ракетних військ; тепер ми — ракетники. Специфіка, прямо скажемо, не моя", - розповів Прилепін в інтерв'ю російським журналістам.

Цей писака заявив, що "наступу на Донбасі не буде".

"У Росії у мене за два роки донбаської служби накопичилася безліч завислих і не вирішуваних справ, у липні я йду з посади заступника командира батальйону", — повідомив Прилєпін.

Нагадаємо також, що Прилепін при цьому заявив, що за два роки війни на боці бойовиків ДНР на Донбасі у нього накопичилося безліч завислих і невідкладних справ", і це стало для нього "самим щасливим".

"Взяв Київ, дійшов до Лондона, можна і на відпочинок", - прокоментував рішення український журналіст Денис Казанський.

"Ходок, бл**ь", "Концтабір під Рейк'явіком звільнити забув", "вже Награвся у "війнушку", "В тому то і справа, що треба саме на упокій, а не спокій", "Захер Прилепін відлепився?", "Грошенят за рекламу зрубав, з колін піднявся, речівки кричав - решті місце поступається", - додали в мережі.