Введення миротворців: Кремль вдався до шантажу

поділитись
Кремль виступив з черговою абсурдною пропозицією по Донбасу

У Росії висунули нові вимоги Україні, після виконання яких Кремль погодиться на введення миротворчого контингенту ООН на окупований Донбас.

Його озвучив представник РФ у тристоронній контактній групі Борис Гризлов. Київ, на думку Кремля, повинен законодавчо закріпити за Донбасом особливий статус, який описаний у "формулі Штайнмаєра". Вона передбачає, що пункти Мінських домовленостей необхідно виконувати не послідовно, а паралельно.

Москва вважає ці законодавчі поправки принципово важливими і лише після цього схвалить розгортання миротворців.

"Розгортання контингенту ООН на лінії зіткнення в Донбасі стане реальним тільки після того, як Україна внесе в закон про особливий статус Донбасу принципово важливі поправки. Ці поправки мають бути узгоджені в контактній групі. Вони стосуватимуться запровадження особливого статусу на постійній основі за формулою Штайнмаєра", - підкреслив Гризлов.

Представник Москви додав, що перед введенням миротворців необхідно також "забезпечити розведення сил і засобів на всій лінії зіткнення".

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, українські дипломати відповіли на "миротворчі плани" президента Росії Володимира Путіна.

Автор матеріалу: 
Александр Майер
Теги: 
миротворці, росія, україна, донбас
Міністр оборони України затвердив новий план
0
0
01:35 27.04.2018
МВФ продовжує наполягати на підвищенні ціни природного газу
0
0
21:10 26.04.2018
Політики-втікачі пригрозили Україні поверненням
0
0
20:32 26.04.2018
Конгрес збирається "покарати" Україну і Польщу
0
0
17:56 26.04.2018