Введення миротворців: як зміниться ситуація на Донбасі

поділитись
Тарута вважає, що просування в питанні Донбасу вдалося досягти завдяки США, а не діями української влади

Миротворці ООН повинні бути не тільки на лінії розмежування в зоні АТО, але й на російсько-українському кордоні. Лише так можна буде почати врегулювання конфлікту на Донбасі.

Про це повідомив засновник партії "Основа" Сергій Тарута. Він зазначив, що про миротворчу місію заговорила і Росія. Важлива заслуга в цьому спецпредставника США в Україні Курта Волкера.

"Україна не була головною в цих переговорах. Більш того, ми бачимо і знаємо, що немає прямого контакту між Росією і Україною, тому це треба записувати на перемогу США". - пояснив політик.

Він додав, що українська влада не докладає зусиль до вирішення конфлікту на Донбасі. Нинішні дії дипломатії не роблять належного ефекту. Тарута сказав, що в зв'язку з цим західні політики постійно закликають до переговорів.

Нардеп вважає, що Мінськ не дуже комфортний майданчик для переговорів по Донбасу. Його варто змінити і для цього найкраще, на думку політика, підійде Відень.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, Росія підготувала проект щодо введення миротворців на Донбас. Резолюцію вже направили на розгляд Ради безпеки ООН.

Автор матеріалу: 
Александр Майер
Теги: 
сергій тарута, миротворці, росія, донбас
Конгрес збирається "покарати" Україну і Польщу
0
0
17:56 26.04.2018
Наразі він продовжує сидіти у СІЗО на Луганщині
0
0
17:04 26.04.2018
Українські журналісти склали рейтинг найбагатших народних депутатів
0
0
16:15 26.04.2018
Скандальна ведуча їде у важливій справі
0
0
15:35 26.04.2018
Тепер це буде не боротьба з корупцією, а спроба перехопити корупційну вертикаль і передати її під зовнішнє управління
0
0
14:57 26.04.2018