Президент Чехії Мілош Земан виголосив промову в посольстві Росії, в кінці нарікаючи на відсутність алкоголю. Друг Путіна Земан виступив в російському посольстві з нагоди Дня перемоги над нацизмом. В кінці промови він хотів виголосити тост, але у нього не вийшло.

"Є два типи людей: одні створюють проблеми, інші їх вирішують. Я намагаюся вирішувати. А ті, хто створюють проблеми, вмирають нещасними", - сказав Земан.

Під час урочистостей в російському посольстві в Чехії з нагоди Дня перемоги над нацизмом президент країни Мілош Земан звернув увагу на той факт, що немає чого випити до тосту. Він звернувся до присутніх з промовою, яку він виголосив російською мовою.

"На закінчення я хотів би виголосити тост за здоров'я. Але мені дали тільки мінералку", - сказав він в кінці привітання.

Популярні новини зараз

Померла найнижча мама України: що було відомо про Марію Українець

Приват24 припиняє роботу: у банку попередили українців

Як взимку зекономити до 80 % на опаленні: українці знайшли дієвий спосіб – "по-радянськи"   

Україну засипало снігом, погода з'їхала з глузду у вересні

Показати ще

У зустрічі взяли участь також колишній президент Чехії Вацлав Клаус і деякі інші політики.

Projev prezidenta republiky u příležitosti státního svátku Ruské federace - Dne vítězství. Velvyslanectví Ruske federace v České republice, Praha, 9. května 2018:

Posted by Jiří Ovčáček on Wednesday, 9 May 2018

Як повідомлялося раніше, Мілоша Земана переобрали президентом Чехії в січні цього року. Він відомий своїми проросійськими поглядами і дружбою з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним.

Земан також відомий своїми ісламофобськими поглядами і підтримкою скасування санкцій Євросоюзу проти Росії. На сесії ПАРЄ в жовтні 2017 року він назвав анексію Криму "завершеною справою" і запропонував залагодити конфлікт шляхом видачі Україні компенсації.

"Він просто підтримує репутацію "свого хлопця", з яким можна покурити, випити пива або горілки. Але це може зіграти в майбутньому на президентських виборах з Земаном поганий жарт. Тому що всі виборці бачать, що його здоров'я, м'яко кажучи, не поліпшується. Під час поїздки в Китай він змушений був постійно пересідати в інвалідне крісло, у нього не вистачало сил довго стояти, і всі це теж бачили", - розповів політолог Іван Преображенський.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що громадяни Чехії вибачилися перед українцями за свого президента. Користувачі мережі з Чехії принесли свої вибачення українцям за слова Мілоша Земана про окупацію Кримського півострова.