Народний депутат України, засновник політичної партії «ОСНОВА» Сергій Тарута в рамках регіонального туру партії відвідав ПАТ «Дніпропетровський трубний завод». Раніше до парламентаря звернулася профспілка підприємства та окреслила низку проблем, які стоять перед заводом, і Сергій Тарута пообіцяв втрутитися і допомогти вирішити проблеми підприємства.

Ось що розповів про ситуацію Віктор Доброскок, голова профспілкового комітету ПАТ «Дніпропетровський трубний завод»:

– Основна наша проблема – відсутність обігових коштів. З 2012 року почалося падіння виробництва: якщо в 2011 році ми виробили близько 100 тис. тонн трубної продукції, то в 2012-му вже 78 тис. тонн, а в 2015 році – всього 11 тис. тонн. Відсутність оборотних коштів була наслідком багатьох як внутрішніх, так і зовнішніх причин, одна з яких негативний вплив військових дій на Донбасі і розрив існуючих технологічних ланцюжків. Замовлення в нас є постійно, але через відсутність обігових коштів і неможливість придбати трубну заготовку зупинялося виробництво.

Останні 3 роки у нас постійно затримувалася зарплата – вона видавалася частково за непостійного графіком, з-за цього кваліфіковані фахівці стали йти. У нас рівень заробітної плати був практично найнижчим серед українських виробників труб. Загальна сума заборгованості по зарплаті складала близько 21 млн грн. або в середньому 3 місяці.

Голова профспілкового комітету ПАТ «Дніпропетровський трубний завод» Віктор Доброскок

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павлика показала, в чому плюси чоловіка 50+: оце так сосиска!

Полякова, Осадча, Цибульська чекають на появу цієї крихітки: хто батько

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Показати ще

Ми зрозуміли, що самі з ситуації, що склалася, ми вже не вийдемо, тому і звернулися до Сергія Олексійовича. Достукатися до власників, які знаходяться в Москві, неможливо. Ми розуміли, що нам реально немає до кого звернутися і крім нього цю проблему ніхто не вирішить.

Колектив мене уповноважив, і я звернувся до Сергія Олексійовича – змалював катастрофічну ситуацію, яка склалася на підприємстві та найближчі перспективи – звільнити всіх і порізати завод на металобрухт. Він вислухав і взяв час на вивчення ситуації і проведення переговорів.

Сергій Олексійович розібрався в ситуації і за рахунок свого досвіду і авторитету вплинув на неї, провів переговори з кредиторами і постачальниками сировини. На сьогоднішній день ми вже отримали перші 800 тонн трубної заготовки з Дніпровського металургійного комбінату (р. Кам'янське). Всього за контрактом ми будемо щомісяця отримувати 6-7 тис. тонн заготовки.

Колектив дякує Сергію Олексійовичу за те, що він втрутився. У людей з'явилася надія, що буде робота і буде зарплата. Днями колективу, як належить за колективним договором, вперше за 3 роки вчасно заплатили аванс. Завод почав працювати. Ми бачимо, що завдяки допомозі Сергія Олексійовича ми зможемо врятувати завод і колектив. Ми готові працювати і піднімати завод.

Як повідомляв портал "Знай.uа", окупанти дерибанять український завод.