Мабуть у путінських політтехнологів вже закінчилися адекватні ідеї передвиборної агітації. На цей раз в мережу запустили відеокліп, в якому звучить реп у виконанні пенсіонерів, студентів, солдатів і дворових хлопців.

Своєю піснею всі вони закликають росіян прийти на вибори і обрати собі нового лідера. Якщо вслухатися в слова цієї "пісні", ви не почуєте там прямої агітації Путіна або кого-небудь іншого з кандидатів. Ці люди просто закликають приходити на вибори і голосувати.

Мабуть у Путіна все ж побоюються того, що люди просто не забезпечать явку на вибори, які відбудуться 18 березня цього року. А це означає, що підтасувати результати на користь диктатора не вийде.

Ой, приходи на выборы!

Новый клип о том, надо ли идти на выборы, затмил все предыдущие. После его просмотра не просто не останется сомневающихся. После него вообще никого не останется

Posted by Znak.com on Thursday, 22 February 2018

Популярні новини зараз

Співачка Slavia показала Дзідзьо, кого він втратив: коротка спідниця і ноги від вух

Дмитро Комаров зі "Світу навиворіт" вразив невиданими архівами за 10 років подорожей

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко разом вже 4 роки, пара показала приклад для наслідування: "Нам мало"

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Показати ще

В титрах цього кліпу зазначено, що воно є продуктом Новоуральскої телерадіомовної компанії. А російське видання опублікувало його Znak.com у своєму Facebook.

"Новий кліп про те, чи треба йти на вибори, затьмарив всі попередні. Після його перегляду не просто не залишиться тих, хто сумнівається. Після нього взагалі нікого не залишиться", - написало видання у підписі до відео.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", американські сенатори показали, на що здатні "тролі" Кремля.