Продовжити санкції стосовно колишнього українського президента-втікача, підозрюваного у державній зраді Віктора Януковича вирішили міністри Європейського союзу.

Стосуватимуться обмеження також 12 чиновників із його найближчого оточення, триватимуть вони приблизно рік (до 6 березня 2019-го), як йдеться в офіційному повідомленні Ради ЄС:

"Санкції проти Януковича і 12 партнерів тепер продовжуються на рік міністрами. Двох виключили і якщо ЄС і Україна не активізують свої зусилля, в майбутньому у списку може бути більше людей".

Відомо, що виключені із переліку екс-міністр юстиції України Олена Лукаш і бізнесмен Сергій Клюєв.

Популярні новини зараз

Погода на завтра: зима скасовується, українців приголомшили весняним прогнозом

Порошенка закидали яйцями на власному мітингу: відео ганьби

Колишня Козловського Раміна прийшла на вечірку у "голому" вбранні: "Сукня на мільйон"

Раміна вперше зізналася, чому втекла від Козловського перед весіллям: "Це бісить!"

Показати ще

Дивіться: прес-конференція Януковича в Росії

Як повідомляв портал "Знай.ua", захист Віктора Януковича, утікача екс-президента України, оприлюднив два листи від Міністерства закордонних справ та Генеральної прокуратури Росії, які датовані 2017 роком. У цих листах розкриваються подробиці його зв'язків з Росією в 2014 році, а також є інформація про прохання про притулок. У першому документі присутні пояснення російського зовнішньополітичного відомства того, чому воно відреагувало на прохання Януковича ввести війська в демонстрації його обігу в РФ в Раді безпеки ООН, і чому було проігнорованим прохання Януковича щодо проведення консультацій у рамках договору про Дружбу.