Скандально відомий екс-депутат і бізнесмен Сергій Клюєв, колись дуже близький з одіозним президентом-утікачем Віктором Януковичем, уникнув санкційного покарання. Всі економічні обмеження з нього знято за рішенням суду Європейського союзу.

Таке рішення прийнято сьогодні, 21 лютого, передає прес-служба суду ЄС.Рішення винесено за скаргою, поданою Клюєвим ще в 2015 році, яка стосувалася хвилі санкцій, яка діяла до березня 2016-го. Повідомляється, що під час розгляду скарги до неї додали документи з нових санкційних хвиль, в тому числі введеної в березні 2017 року. Підстави санкційних обмежень за цей час не змінилися - Клюєв так і знаходився під обмеженнями за "зловживання публічними коштами".


Популярні новини зараз

"Жіночий квартал" виконав Гімн України на футбольному полі, фанати не оцінили: "Найгірше в історії"

Принесуть біду і бідність: які речі не варто купувати і зберігати в домі

Львів'янка показала таксисту важливість української мови: "Дивився як на інопланетянку"

Дзідзьо після розлучення втік до Львова заради легендарної акторки: "Це відповідально  i радісно"

Показати ще

Суд зазначив, що обмежувальні заходи можуть бути введені тільки щодо тих посадових осіб, які "ідентифіковані як відповідальні" за незаконне привласнення коштів держави. Тому, під час прийняття рішення про введення санкцій, Рада ЄС мала перевірити, наскільки обґрунтованими є звинувачення на адресу конкретної особи.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що Сергія Клюєва допитають у справі про держзраді Януковича.