Сьогодні колишньому прем'єр-міністру України Миколі Азарову виповнюється 70 років.

Після подій на Майдані та втечі людей з оточення Януковича на чолі із самим "легітимним" найчастіше екс-регіоналів висміювали саме актори студії "Квартал-95".  Гумористи приділяли увагу найкумеднішим висловам і створювали численні пародії.

До вашої уваги найпопулярніші фейли Азарова:

- В країні сформувався целій прошарок кровосісів бюджетних коштів, и тепер ми всех ціх упірів ліквідуємо.

- А хіба ви не відчули що жити стало стабільніше? Держкомстат говорить що знижуються ціни. За травень вперше за останні роки кризи у нас збільшився на півтора відсотка товарообіг. А це значить, друзі мої, що жити стало веселіше, жити стало краще.

- Напевно, мене не радує, що наші попередники сидять, і, напевно, не треба влаштовувати змагання, а кого ми більше посадимо.

- Який порядок может буті в стране, коли у прем'єр-міністра несправний службовий автомобіль. Я поцікавився. А на чому ж вона пересувалась? Виявляється на особистій ​​машині, хоча не в декларації, не в полиці доповідей Тимошенко не згадуватимуть, что маєт особистий бронірований мерседес.

- Чому Україна не могла і не придумала сама свої айфони і айпеди? Чому? Це що запустити людину на місяць? Це на рівень нижче.

- Тоді, значить, молодій людині потрібно працювати не на одній роботі, а на двох. І ніхто не збирається на блюдці з блакитною облямівкою надавати квартиру.

- Я якось непомітно, відкладаючи частину своєї зарплати на своєму ощадному рахунку, отримав майже мільйон гривень.

Дивіться: Азаров спробував говорити українською, і ось що з цього вийшло

- Професія прем'єр-міністра і міністра приблизно така ж престижна, як і вчителя.

- Якщо мені хтось заздрить, я скажу - правильно роблять, нехай спробують так жити.

- Мене не здивуєш ніяким кругозором, і набором слів я володію в повному обсязі.

- Я завжди купую те, чого мені не вистачає для життя. Я сьогодні купив шапку для лазні, а також мене вмовили купити для лазні личаки.

- Я говорю своїм міністрам: ви не вічні. І коли ви підете - то повинні спати спокійно.

- Краще палку перегнути, ніж недогнути.

- Чому підзабуті традиційні українські цінності? Не треба скиглити, треба брати лопату и годувати свою сім'ю".

Дивіться: "Квартал-95" висміяв Азарова

Відомо, що Азаров займав посаду прем'єра в період з 2010 по 2014 роки, тоді ж очолював "Партію регіонів", був доктором геолого-мінералогічних наук, професором. Працював також міністром фінансів і головою державної податкової адміністрації України в 1996-2002 роках.

Запам'ятався українцям тим, що зовсім не володів державною мовою, але всіляко намагався довести протилежне, що іноді перетворювалося на справжні казуси.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Януковича і його оточення зняли з міжнародного розшуку після рішення Інтерполу. В Україні ж щодо них порушено низку кримінальних проваджень.