На святкування ювілею керівника Управління державної охорони Валерія Гелетея завітала ціла суддівська делегація. Серед гостей помітили кандидатів до нового Верховного суду в компанії члена Вищої ради правосуддя, яка вирішує підсумки проведення конкурсу.

Про це йдеться у розслідування журналістів програми "Схеми". Серед гостей помітили й кількох високопосадовців. Поздоровити керівника УДО приїхали голова Верховного суду Ярослав Романюк, голова Вищого господарського суду Богдан Львов та голова Вищого спецiалiзованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ Борис Гулько.

Всі троє прибули до Будинку офіційних прийомів, який розташований у Києві по вулиці Грушевського, 22. Вони приїхали близько 19-ї години у супроводі охорони.

Романюк прибув на представницькому авто Mercedes S500 з держномером АА0001ВС. Зазначається, що сері "ВС" зарезервована за транспортом Верховного суду. Це наводить на думку, що Романюк скористався службовим авто у позаробочий час, щоб прибути на приватний банкет.

Популярні новини зараз

Школи восени відкриються не всі: кого під час карантину відправлять на дистанційне

Які зміни очікують українців з 1 серпня - все через пандемію

Заміжня Оля Цибульська заговорила про курортний роман: "Вже горить"

Слава Камінська з НеАнгелів зважилася змити макіяж і "засвітити" своє справжнє обличчя: і пластика не потрібна

Показати ще

Вся делегація суддів одночасно зайшла до залу. Романюк тримав у руках букет троянд, а за Богданом Львовим помічник заніс великий зелений пакунок.

Львов та Гулько претендують стати членами Верховного суду й вже потрапили до фінальної частини відбору. Їх подальша кар'єра залежить від Ярослава Романюка, який входить до складу Вищої ради правосуддя й оцінює кандидатів.

Богдан Львов входить до тридцятки недоброчесних фіналістів конкурсного відбору. Громадська рада доброчесності дала негативний висновок щодо нього.

Бориса Гулька раніше журналісти бачили біля Адміністрації президента. Свій візит він пояснював тим, що "представляє суд в усіх державних органах".

Член Вищої ради правосуддя Ярослав Романюк за часів Революції гідності публічно підтримував "диктаторські закони", за які Верховна Рада голосувала 16 січня.

Вища рада правосуддя розглядатиме кандидатуру Богдана Львова 20 вересня 2017 року, а кандидатуру Бориса Гулька вже розглянули 15 вересня. Результати відбору оголосять наприкінці місяця.

Начальник відділу прес-служби Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних та кримінальних справ Ніла Мартинюк вказала, що надасть коментар журналістам щодо візиту найближчим часом. У прес-службі Вищого господарського суду спершу заявили, що "нема теми для коментування", але згодом погодились надати письмову відповідь на запит.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, між журналістами та співробітниками УДО розгорівся скандал через напад останніх на знімальну групу.