Уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба заявив, що власники магазинів порушують права споживачів, коли забороняють відвідувати заклади з дитячою коляскою.

Про це Микола Кулеба написав у Facebook.

За його словами, все частіше на вітринах магазинів можна помітити заборонні знаки для дитячих колясок, що фактично спонукає дорослих залишати немовлят у небезпеці або позбавляє батьків права на купівлю.

"Замість того, щоб створити в магазині комфортні умови для перебування з немовлятами, адміністрація закладів просто забороняє їм вхід на свою територію", - йдеться в повідомленні.

Кулеба зазначив, що власник магазину не має права встановлювати обмеження на відвідування з дитячою коляскою. Це обмеження права на вільне здійснення покупок за ознакою статі (жінки), права і свободи матері (ст. 14 Конвенції про захист прав людини і основних свобод), права на задоволення потреб у сфері торговельного обслуговування та на вільний вибір продукції (ст. 4, 17 Закону України " Про захист прав споживачів).

Популярні новини зараз

З кранів городян тече жовта вода, в Київводоканалі пояснили причину

Помер експрем'єр і голова СБУ Євген Марчук: зупинилося серце

Тіна Кароль зачарувала розтяжкою на старовинних скелях: грайливо закинула ніжку

Нова українська школа: у МОН попередили батьків і школярів, програма скоро зміниться

Показати ще

Нагадаємо, як виявилося, раніше досягнуті домовленості про обмін полоненими на Донбасі зриває українська сторона. Черговий раунд переговорів у Мінську 20 грудня може стати останнім шансом Києва повернутися до цього процесу.

Крім того, у Державній Думі РФ упевнені, що окупована територія Донбасу, без обліку рівня життя, мало чим відмінна від Росії.

Дивіться сюжет про права

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", в ООН прийняли серйозне рішення по Криму.