В Німеччині журналісти вирішили потролить Путіна. Так, німецьке видання Bild опублікувало статтю, в якій журналісти в іронічній формі розповіли про кандидатів у президенти РФ. Варто зазначити, що редакція видання висловила неповагу до методів такого "досягнення".

Газета випустила матеріал ще напередодні виборів, але це не завадило журналістам привітати Путіна з черговою перемогою.

“Bild вітає Путіна з перемогою, – йдеться в заголовку, після чого автори продовжують. – Президент Росії Володимир Путін вже підтверджений в якості переможця виборів".

Видання поставило під сумнів, що в РФ дійсно є вибори. Журналісти відзначили, що інші кандидати спочатку не мали шансів боротися з Путіним.

"У той час як кандидати виступали кілька хвилин у новинах, державне телебачення на виборчій тижня продемонструвала два документальних фільми про Путіна, в тому числі представили фотографії на риболовлі та полювання", – сказано в статті.

Німецькі журналісти назвали пропаганду Путіна безсоромною. Також вони нагадали про численні скарги опозиціонерів з приводу шахрайства на виборчих дільницях.

Нагадаємо, 18 березня у Російської Федерації проходять президентські вибори. За крісло глави держави, крім Володимира Путіна борються ще сім кандидатів: Сергій Бабурін, Павло Грудінін, Володимир Жириновський, Ксенія Собчак, Максим Сурайкин, Борис Титов і Григорій Явлінський.

Російському опозиціонеру Олексію Навальному брати участь у виборах заборонили за наявності судимості.

Однак ніякої інтриги в російських президентських виборах вже давно немає. Перемогу в першому ж турі зі значним відривом прогнозують Путіну, який фактично керує Росією вже вісімнадцятий рік.

Єдине, чим стурбовані в Кремлі, щоб його перемога була більш масштабною, а перешкодити цьому може апатія виборців. Щоб збільшити явку і кількість голосів за Путіна, вдалися навіть до перенесення дня виборів – з 11 на 18 березня – річницю незаконної анексії Російською Федерацією Криму.

Як повідомляв портал "Знай.uа" після запеклого опору України президент РФ Володимир Путін задумався про захоплення іншої країни. Про це заявив колишній радник Путіна Андрій Ілларіонов. Він вважає, що головною метою Путіна на даний момент є Білорусь.