Політика партії «ОСНОВА» направлена на розбудову України демократичним шляхом, та розвиток здобутків, які дали нашій державі герої Майдану.

Про це написав засновник політичної партії «ОСНОВА» Сергій Тарута на своїй сторінці в Facebook.

«Сьогодні День Героїв Небесної Сотні. Ми будемо згадувати і ті події 2014 року, коли народ України скинув диктатуру, будемо згадувати і загиблих героїв. Але для мене головне – щоб ми були гідні пам’яті тих героїв. Ці хлопці на Майдані загинули не тільки для того, щоб повалити диктатора. Вони загинули і для того, щоб не було в Україні ніколи нової диктатури, щоб наша країна розвивалася як цивілізована держава, щоб вона йшла по шляху миру, і щоб не було необхідності нашим хлопцям гинути на нових Майданах», – заявив Сергій Тарута.

Народний депутат також зауважив, що на створення партії «ОСНОВА» його надихнув героїзм загиблих на Майдані патріотів.

«Тому я впевнений, що найкращою пам’яттю про них в ситуації, що склалася, буде мирна зміна влади на нових виборах. Повинні бути забезпечені повна перемога над радикалізмом і популізмом, національний діалог, загальнонаціональний консенсус. І я створив Політичну Партію «ОСНОВА» в тому числі для того, щоб повести Україну по шляху загальноукраїнського діалогу, прискореного економічного розвитку, встановлення в Україні миру і порядку. І це – моя особиста данина пам’яті загиблим героям», – констатував Сергій Тарута.

Популярні новини зараз
Тренер "Ліги сміху" Ігор Ласточкін пояснив, за що так жорстоко росіяни мстять українцям: "Вони в нужниках тонуть..." Сергій Притула не зміг зняти гроші з благодійного рахунку і віддав свої пів мільйона: "Який я тоді волонтер" Колишня підопічна Потапа Мішель Андраде залишилася з розбитим серцем після невдалого роману: "Було важко" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", українцям показали проект меморіалу Героям Небесної Сотні.