Закон про реінтеграцію Донбасу тільки посилює процес мирного врегулювання на Сході країни, а також призводить до того, що Україна відмовляється від 3 мільйонів своїх громадян, перекладаючи на Росію відповідальність за їхнє життєзабезпечення.

Про це в ефірі "Громадського радіо" заявив народний депутат Сергій Тарута.

"Ухвалення закону про реінтеграцію Донбасу нічого не вирішує, а тільки посилює процес мирного врегулювання. Зокрема, процес надання гуманітарної допомоги та забезпечення життєдіяльності трьох мільйонів українців, які проживають на окупованих територіях. За даними Всесвітньої продовольчої програми (орган по продовольчої допомоги в системі ООН), в Україні через військовий конфлікт на Донбасі 1,2 млн людей відчувають гостру нестачу продовольства", - зазначив Сергій Тарута.

За його словами, цим законом Україна, по суті, відмовляється від своїх громадян, які проживають на окупованих територіях.

"Там не сказано ні слова про те, як і коли ми проводитимемо реінтеграцію тих, хто залишився на окупованих територіях. Цим законом Україна фактично відмовляється від цих громадян і перекладає на Росію відповідальність за їх життєзабезпечення. Але Росія каже, що вона не є стороною конфлікту і ніяк не присутня на Донбасі", - підкреслив Сергій Тарута.

Популярні новини зараз
Українці можуть розраховувати на додаткову грошову допомогу: кого стосується та як подати заявку Нова допомога з Чехії: хто з українців може розраховувати на виплати Платити доведеться більше, але не всім: для кого тариф на доставку газу може суттєво зрости П'яний мобік із "ДНР" показав, за що він бореться з українцями насправді: "Це брат солямба"
Показати ще

Чи слід переносити переговори щодо Донбасу з Мінська на інший майданчик?