Експерти оцінили результати року роботи українського уряду під керівництвом Володимира Гройсмана.

Відповідні дані оприлюднила команда аналітиків VoxUkraine.

Висновки зробили виключно на основі масштабного соціологічного опитування, в якому просили порівняти чинних міністрів із їхніми колегами часів уряду Арсенія Яценюка.

Оцінювали роботу уряду за кількома основними критеріями: програма Кабміну для кожного міністерства, виконання програми, реформаторська діяльність відомств та відповіді міністрів на інформаційні запити.

За визначеною шкалою кожне з міністерств за окремими пунктами могло набрати від -2 до 2 балів та додаткові 0,5 за повну відповідь очільника відомства.

Популярні новини зараз

Колишня дружина Притули розповіла про домашнє насильство: "Перший раз він вдарив мене..."

На Тернопільщині раптово помер янгол у білому халаті, Україна ридає: "Господь прийме його світлу душу"

Українець помер на заробітках у Польщі, рідні вбиті горем: "Не можемо поховати..."

Смугастий Дан Балан заліз між ніг до мліючої Кароль: "Тихе щастя”

Показати ще

У підсумку дослідження виявилося, що суттєві покращення результату показали Міністерство тимчасово окупованих територій, водночас погіршилися показники у Міністерства молоді й спорту та МЗС.

Повністю виконати заплановану програму вдалося тільки Мінкульту, хоча за загальною кількістю балів показник менший, ніж в інших.

Знайшлися й такі відомства, які змогли подолати програму всього на 40%, а іноді й менше. Наприклад, Міністерство інфраструктури (40%), Міністерство енергетики (33,33%) та Міністерство аграрної політики та продовольства (25%).

Як повідомляв портал "Знай.ua", більшість депутатів отримують шалені суми після виходу на пенсію.