Заліковка уряду: експерти показали роботу міністрів за рік

поділитись
Чотири міністерства виконали заплановану програму всього на 40%

Експерти оцінили результати року роботи українського уряду під керівництвом Володимира Гройсмана.

Відповідні дані оприлюднила команда аналітиків VoxUkraine.

Висновки зробили виключно на основі масштабного соціологічного опитування, в якому просили порівняти чинних міністрів із їхніми колегами часів уряду Арсенія Яценюка.

Оцінювали роботу уряду за кількома основними критеріями: програма Кабміну для кожного міністерства, виконання програми, реформаторська діяльність відомств та відповіді міністрів на інформаційні запити.

За визначеною шкалою кожне з міністерств за окремими пунктами могло набрати від -2 до 2 балів та додаткові 0,5 за повну відповідь очільника відомства.

У підсумку дослідження виявилося, що суттєві покращення результату показали Міністерство тимчасово окупованих територій, водночас погіршилися показники у Міністерства молоді й спорту та МЗС.

Повністю виконати заплановану програму вдалося тільки Мінкульту, хоча за загальною кількістю балів показник менший, ніж в інших.

Знайшлися й такі відомства, які змогли подолати програму всього на 40%, а іноді й менше. Наприклад, Міністерство інфраструктури (40%), Міністерство енергетики (33,33%) та Міністерство аграрної політики та продовольства (25%).

Як повідомляв портал "Знай.ua", більшість депутатів отримують шалені суми після виходу на пенсію.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Гройсман, уряд, експертна оцінка
У Путіна кажуть, що обговорили з Ангелою Меркель країну, де пройде зустріч "нормандської четвірки"
0
0
16:04 20.08.2018
Найбільше австрійців обурив реверанс їх головного дипломата перед Путіним
0
0
15:51 20.08.2018
По его мнению, власть манипулирует общественным сознанием относительно торгово-экономических отношений с РФ
0
0
15:20 20.08.2018
Поднимая архивные документы, касающиеся дела украинского поэта-диссидента Василия Стуса, блогер обнаружила малоизвестные факты
0
0
13:30 20.08.2018
Громадськість вже неодноразово звертала увагу правоохоронців на корупційну діяльність лідера партії "Громадянська позиція"
0
0
12:13 20.08.2018