На розгляд Верховної Ради внесли законопроект, в якому пропонується читати молитву "Отче наш" відразу після відкриття пленарного засідання. Ця ініціатива викликала небувалий ажіотаж в соцмережах.

Законопроект розробили нардепи Оксана Білозір, Павло Унгурян, Юрій Мірошниченко, Андрій Шипко.

"Пролобіювали вчора внесення змін до регламенту ВРУ (щодо читання "Отче наш" одразу після відкриття пленарних засідань). Наступним моїм кроком буде розклеювання на робочих місцях депутатів в сесійній залі таких образів із зображенням святих, багато клеїть в своїх автомобілях", - прокоментував законопроект журналіст Василь Крутчак.

Користувачі назвали законопроект найнеобхіднішим для України за нинішньої ситуації. У соцмережах вважають, що в першу чергу слід проголосувати за нього, а не за "реформи прокляті".

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, журналісти показали, як нардепи голосували за зняття недоторканності з своїх колег в Раді.

Популярні новини зараз
Платіжки ігнорувати не варто: за борги по комуналці блокуватимуть зарплатні картки Пенсії пропонують підняти на 60%: щоб більше не перебиватися копійками Закочуйте рукави – ще доведеться попрацювати: кого з українців не відпустять на пенсію у 2024 році Доведеться платити по 8,79 грн за кВт: енергетики попередили всіх споживачів
Показати ще