Михайло Горбачов - колишній президент радянського союзу впевнений у тому, що нинішній лідер Росії Володимир Путін уявив себе "заступником Бога".

Такою думкою він поділився під час зустрічі з російськими журналістами.

"Я про шкоду самовпевненості і попередив Путіна. Коли я сказав, що він вважає себе заступником Бога. Звичайно, його злить це: він же сказав, що треба Горбачову язика вкоротити. Президенту! Язика вкоротити", – зазначив він.

Як сказав колишній президент СРСР, він вважає, що нинішнє крісло президента Російської Федерації "загиджено до межі".

"Це місце спільними зусиллями загиджено до межі, але треба було його зберегти, щоб воно не розпалося. Ми змушені з цим рахуватися, незважаючи на прорахунки та помилки", – уточнив Горбачов.

Популярні новини зараз

З 24 грудня чиновники залишаться без роботи: Бабак анонсувала нову можливість для кожного українця

У Раді запропонували не платити зарплату Порошенку, і ось чому

Помер відомий американський комік Кріс Коттон

ПриватБанк терміново попередив українців про нову схему шахраїв

Показати ще

Також політик заявив про те, що його зустрічі з Володимиром Путіним були абсолютно марними.

"Ніякого сенсу. Рукостискання. Ось остання зустріч була 12 червня минулого року, в День Росії. Абсолютно випадково. Йдемо ми з цих наметів, які в Кремлі розташовані, де відзначали День Росії. Переходимо по дорозі в Кремлівський палац. І раптом я дивлюся — щось мої супроводжуючі задергались, зупинилися. Що таке? "Путін йде". Ну і що?! І що з цього, хлопців? Та ви що, кажу? А ну пішли! І пішов назустріч прямо, як, знаєш, в житі, буває, на доріжці зустрічаєшся — не обійдеш. Привіталися. Я кажу: давно не бачилися. Він: жу-жу-жу; він зараз багато мурчит", – сказав він.

Горбачов до того ж проговорився про головний "страх" Путіна.

"Веселощів у нього багато. І пиячить, і танцює, і літає, плаває, чорт, ну все що можна робить. Ось тільки в космос боїться. Тоді ж всі будуть писати: "Володимир Володимирович, не повертайтеся, зробіть ласку народу!", – поділився він.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", президент РФ під час послання Федеральним зборам з гордістю продемонстрував крилату ракету необмеженої дії. Обмеженість все ж знайшлася - ракета виявилася не робочою. Вона навіть не пройшла випробування.

Також портал повідомляв про те, що з року в рік Володимир Путін проводив свої конференції в Георгіївському залі Кремля, але цього разу він чомусь змінив традицій - захід відбувся у Великому Манежі. Як пояснював Пісків, попереднє приміщення нібито "не вмістив усіх бажаючих".

Більше півтора годин занадто емоційного спічу насправді вкладуться в більш короткий термін.