Досягти в перспективі членства в НАТО допоможе не надання Україні Плану дій щодо членства в цій організації, а концентрація на реформах.

Про це повідомляє видання "Європейська правда", цитуючи слова заступника генерального секретаря Північноатлантичного альянсу Роуз Геттемюллер: "Я взагалі не бачу для вас потреби так морочитися отриманням ПДЧ. Річні національні програми ведуть вас точно тією ж дорогою. Всі запитують: а чи буде у нас ПДЧ? А чи буде програма посилених можливостей? І одночасно – ніхто не говорить щось на кшталт: "Ми повинні ставити своїм пріоритетом проведення реформ".

Як вважає Геттемюллер, найважливіший і снаиболее вагомий аргумент для НАТО щодо оцінки готовності України до вступу - це проведення реформ і змін в країні. На такі речі і буде звертати увагу альянс під час розгляду заявки України про вступ.

Крім того Роуз додала, що для вступу України в НАТО треба дочекатися повного консенсусу всіх його учасників.

Популярні новини зараз

"Як з табору", - Наталію Могилевську розкритикували за епатажний образ

Тіна Кароль розкрила правду про свій роман з Баланом: "Нав'язати любов неможливо"

Віктор Павлік зібрав валізи вагітної Репяхової: "Це останній раз"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

"Ви ж розумієте, що в кінці кінців – коли це питання постане на порядку денному – вам потрібно буде досягти консенсусу; потрібно, щоб всі без винятку союзники дали згоду на ваше приєднання до Альянсу", - підкреслила Геттемюллер.

Роуз згадала і про те, що участь у самітах також залежить від бажання всіх держав-учасників, нагадавши, що Угорщина з-за мовного закону обіцяла блокувати спроби України щодо вступу в НАТО.

Історія створення і розвитку НАТО: відео

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" в рейтингу найсильніших армій світу Україна посіла 29-е місце. У відповідній таблиці українські військові сили знаходяться між арміями Греції та Чеської республіки.

Для складання цього рейтингу враховувалося, в загальній складності, близько півсотні різних факторів. Україна могла б зайняти більш високі позиції в списку, якщо б була членом НАТО і володіла ядерною зброєю. За ці фактори нараховувалися додаткові бали.

На першому, другому і третьому місцях рейтингу знаходяться США, РФ і Китайська народна республіка.