Заступника керівника протоколу прем'єр-міністра України Станіслав Єжов супроводжував українського прем'єр-міністра у зустрічей зі світовими лідерами.

Як пише "Радіо Свобода", Єжов збирав інформацію про зарубіжні поїздки і переговори глави уряду, працюючи його перекладачем. Всі переговори, в яких Єжов брав участь, він передавав в ФСБ у вигляді доповідних записок.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що 20 грудня в приміщенні Кабміну працівники Служби безпеки України затримали на робочому місці заступника керівника протоколу прем'єр-міністра України Станіслава Єжова. У Facebook досить неоднозначно відреагували на арешт шпигуна. Більшість користувачів висловили здивування тим фактом, що помічник Гройсмана довгий час працював в Кабміні, поки його не розкрили.

Крім того, дружина заступника керівника протоколу прем'єр-міністра Станіслава Єжова - Юлія Мірошникова - виявилася громадянкою Росії, яка має рахунки в "Сбербанке России". Про це свідчить декларація за 2016 чиновника, якого затримали за підозрою в роботі на спецслужби Росії.

Популярні новини зараз

Повелителю вовчиць Олегу Виннику — 48: найнесподіваніші факти про зірку

Заміжня Оля Цибульська заговорила про курортний роман: "Вже горить"

Катерина Репяхова не витримала і "втекла" від Віктора Павлiка з дитиною: "Хочеться Стаса Михайлова"

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Показати ще

Згідно з документами, Юлія Мірошникова працює в іноземній компанії Numark Associates, Inc, зареєстрованою в Вашингтоні. У 2016 році на цій посаді вона заробила 125 526 грн.