Український парламентар Дмитро Андрієвський проголосував «за» проект закону щодо введення надзвичайно жорсткої цензури в інтернет-мережі.

Про це пише Рoliteka. Нагадаємо, законопроект №6688, який в Національній спілці журналістів назвали «диктаторським», дозволяє заблокувати будь-який сайт в Україні на 48 годин лише за рішенням слідчого. Без будь-яких додаткових дій або дозволів.

За цей проект закону проголосував і народний обранець Дмитро Андрієвський, який раніше прославився завдяки схемам в «Київпідземшляхбуд» з Валерієм Борисовим. Разом з ним він «нагрів руки» на 563 мільйони доларів, вкравши їх з київського бюджету.

Звернемо увагу, що з червня 2008 року був депутатом Київської міської ради VI скликання від фракції «Блок Віталія Кличка», з якого був виключений в серпні 2010-го.

Популярні новини зараз

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

Помер соліст "Піснярів" Леонід Борткевич

Лікар показав українцям, як заражається більшість людей: "Антитіла не назавжди"

Юний Андрійко залишився без ніг через скажену електричку і мріє лише про одне: "Це страшно, коли тобі 17"

Показати ще

Але надовго без заступництва Андрієвський не залишився – в 2012-му виграти вибори у Солом’янському окрузі допомогла його мама, яка довгий час очолювала місцевий осередок політичної партії «Батьківщина».

Але надовго в партії Андрієвський не залишився: у 2014-му політик почав знову «міняти шкуру». З розваленої «Батьківщини» він знову пішов до Кличка, вигравши у своєму рідному Солом’янському окрузі парламентські вибори, однак вже під прапорами «Солідарності».

Все це супроводжувалося виставою шаленого патріотизму: прагнучи закрити гострі моменти свого минулого «добрими справами», Дмитро Андрієвський весь 2014 рік чинив «волонтерську допомогу кільком підрозділів ЗСУ та НГУ, і навіть зустрів Новий Рік у зоні АТО.

Однак після того, як він «замилив очі» виборцям, Андрієвський почав витрачати кошти зі свого благодійного фонду на різні акції в Києві – щоб купити голоси напередодні місцевих виборів 2015 року.

Нагадаємо, Верховна Рада проголосувала за включення до порядку денного та розгляд скандально відомого диктаторського закону, проте вже відомі прізвища тих, хто проголосував «за» те, щоб заткнути рот українцям.

Мова йде про законопроект №6688 авторства Сергія Пашинського («Народний Фронт»), який дозволить блокувати будь-який сайт в Україні без санкції суду.

За включення до порядку денного скандального законопроекту проголосували 158 нардепів. З них — половина Блоку Петра Порошенка, дві третини «Народного фронту» і Фракція Олега Ляшка.

«Прошу, вивчайте результати голосування, щоб на наступних виборах знати ворогів демократії в обличчя. Це люди, які хочуть насадити диктатуру в Україні й контролювати вміст поки що вільного інтернету», — зазначив з цього приводу нардеп Сергій Лещенко.