Лідеру "Руху нових сил" Міхеїлу Саакашвілі найближчі три роки, до 13 лютого 2021-го, заборонений в'їзд до України.

Таке рішення ухвалив начальник Мостиського прикордонного загону. Про це повідомила Державна прикордонна служба адвокатам Саакашвіл.

Захист Саакашвілі вважає рішення незаконним і буде його оскаржувати.

"Рішення незаконне, оскільки в ньому знову ж таки дублюють рішення Державної міграційної служби і влади, на основі яких у незаконний спосіб був затриманий й вивезений Міхеіл Саакашвілі. На момент викрадення у Саакашвілі був легальний статус перебування в Україні, була подана касація щодо додаткового захисту, діяла довідка на перебування в Україні. Тому ми це будемо оскаржувати у адміністративному суді. Таким рішенням українська влада підтвердила, що вони не знають яким чином довести провину Саакашвілі в справі "грошей Курченка" і в них немає доказів. Це доводить сфабрикованість цієї кримінальної справи та зобов’язує негайно закрити цю справу та припинити переслідування Саакашвілі та Дангадзе", - зазначив адвокат Руслан Чорнолуцький.

Сам же Саакашвілі прогнозує швидкий кінець "режиму Порошенка" й планує повернутися до України. Про це він заявив у Facebook.

Популярні новини зараз
Незліченні багатства Гітлера в Антарктиді: вчені знайшли достовірні докази З ознаками сп'яніння під час комендантської: скандальний генерал Сергій Мул відмовився від алкотесту і нахамив патрульним Навіть на збір полуниці не пустять: Польща перестане приймати українських біженців 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще

"Тут сказано, що начальник Мостиського прикордонного загону заборонив мені в'їзд до України на три роки...Ну, вже ні, давайте називати речі своїми іменами: мене вислав з країни збожеволівший від страху барига, що його і його банду відженуть від корита, і він чомусь думає, що протримається ще три роки. Вони думають, Саакашвілі - двигун народного протесту і таким чином вони позбудуться народного обурення. Чергова дурна помилка. Люди роздратовані відсутністю реформ, відсутністю змін, тотальною брехливістю і злодійкуватістю влади. А Саакашвілі - всього лише один з мільйонів таких незадоволених. Зі мною чи без мене, цій владі вже прийшов кінець, а я повернуся додому в Україну вже зовсім скоро, набагато-набагато раніше, ніж через три роки. Може принесу Петру Олексійовичу передачку у в'язницю, в пам'ять про минулі студентські роки, я не злопам'ятний...", - прокоментував Саакашвілі.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Саакашвілі затримали 12 лютого в ресторані грузинської кухні в Києві. Прикордонники пояснили це рішеннями суду. У вересні суд визнав Саакашвілі винним у незаконному перетині кордону України, в січні відмовив визнати його біженцем. Тобто законних підстав у Саакашвілі перебувати в Україні немає.

Після затримання політика повезли до аеропорту "Бориспіль". Саакашвілі відправили до Польщі чартерним рейсом близько 16:00 за київським часом. Там його зустріла одна з польських депутатів.

У МВС України відзначили, що відповідно до вже прийнятих судових рішень М.Саакашвілі знаходився на території України незаконно, а тому з "дотриманням усіх юридичних формальностей був повернутий в країну, звідки прибув, порушуючи вітчизняне законодавство".

21 лютого стало відомо, що прикордонники заборонили Саакашвілі в'їзд в Україну до 13 лютого 2021 року.