Зчинили ґвалт: бацька прокоментував скандал з Україною

поділитись
Лукашенко заявив, що шпигунська справа обговорювалась на його зустрічі з Президентом України Петром Порошенко

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що не нагнітає обстановку в стосунках з Україною.

Таким чином, Лукашенко прокоментував затримання українського журналіста Павла Шаройко в Мінську і оголошення персоною нон грата дипломата Ігоря Скворцова, повідомляє місцеве видання "Белта".

За словами Лукашенка, дані теми обговорювалися з президентом України Петром Порошенко на зустрічі в Об'єднаних Арабських Еміратах, яка відбулася на початку листопада.

"Він мені поставив це питання. І я йому відповів фактами. Я йому зізнався, що з першого до останнього дня операції з нейтралізації шпигунської мережі був в курсі. Така практика - голова КДБ мені доповів відразу", - заявив Лукашенко.

Білоруський президент зазначив, що досяг домовленості про вирішення даного питання без оголошення в ЗМІ. Лукашенко також звинуватив українську сторону в порушенні цієї домовленості.  

"Вони зчинили ґвалт, все було виплеснуто в засоби масової інформації. Що мені залишалося робити? Я скасував своє рішення і сказав викласти деякі факти в ЗМІ, щоб люди розуміли, що ми не нагнітаємо обстановку в стосунках з Україною. І ми показали. Ця людина зізналась, де працювала, як працювала. Купа матеріалів додатково є. Не знаю, навіщо потрібен був цей скандал. Але вони порушили нашу домовленість ", - заявив він.

Лукашенко заявив, що не розуміє "білоруса" Скворцова. Тому що він поїхав працювати "за копійки" на іноземну розвідку, "нехай навіть і не зовсім чужу".

Як повідомляв портал "Знай.ua", в тому, що в України загострились відносини з сусідніми країнами, чітко простежується робота російських спецслужб. І на Білорусі не закінчиться - на дипломатичній арені може розгорітися новий конфлікт.

Автор матеріалу: 
Надія Царук
Теги: 
Лукашенко, Білорусь, Україна, міжнародний скандал
Вибір редакції, Техно
10.12.2017
Звинувачення Мельнка не мають під собою ґрунту.
0
0
22:45 11.12.2017
У НАБУ оголосили заробітню плату директора.
0
0
22:30 11.12.2017
Вибори відбудуться 18 березня 2018 року.
0
0
22:05 11.12.2017
Політик назвав суддю дуже мужньою
0
0
20:49 11.12.2017