Народний депутат Павло Різаненко нещодавно на власному досвіді переконався, що мандат не виправдовує водіння у нетверезому стані.

На своїй сторінці у Facebook він зізнався, що правоохоронці позбавили його прав на один рік і виписали штраф у розмірі 10 200 гривень.

Алкотестер показав солідний вміст алкоголю в організмі народного обранця: 0.27 проміле (при нормі 0.2, похибка складає 0.05 проміле).

Сам винуватець вочевидь не надто переймається порушенням правил і вже навіть знайшов рішення:

"Невідворотність покарання в дії. P.S. Тепер прошу дружину подарувати мені на день народження велосипед", - жартує він.

Популярні новини зараз
До 6000 гривень кожному: українцям до кінця зими нарахують додаткову допомогу Правила змінилися: "Нафтогаз" закликав по-новому передавати показники Готуйтеся, це лише початок: що буде з доларом та євро у 2026 році Пенсіонерам виплатять надбавки у січні
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", депутат обманом привласнив квартиру 90-річної пенсіонерки.