Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп під час зустрічі з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним торкнеться питання вторгнення Росії в Україну і вибори в США. Про це пише Politico з посиланням на високопоставленого чиновника Білого дому.

Очікується, що в ході переговорів сторін буде приділено увагу питанням контролю за озброєнням, військового конфлікту на сході України, конфлікту в Сирії і втручання Росії у вибори президента США в 2016 році. Трамп зустрінеться з Путіним один на один.

"Президент визначив, що зараз – найкращий час для особистого контакту", – зазначив представник Білого дому.

Нагадаємо, 16 липня відбудеться зустріч лідера РФ Володимира Путіна і президента США Дональда Трампа у столиці Фінляндії – Гельсінкі. За словами радника Білого дому з національної безпеки Джона Болтона, який був з візитом у Москві, президент США Дональд Трамп буде питати Володимира Путіна про його заперечення того, що Росія втрутилася в американські вибори 2016 року.

Він також зазначив, що позиція США щодо санкцій полягає в тому, що вони повинні залишатися. Крім того, Болтон заявив, що слова Дональда Трампа про можливе визнання анексії Криму Росією не є позицією Сполучених Штатів.

Нагадаємо, як раніше повідомляв портал "Знай.uа", кремлівські чиновники ведуть інтенсивні переговори зі своїми колегами у Вашингтоні, щоб укласти хоча б одну угоду, яка дозволить президенту США Дональду Трампу представити свій саміт з главою РФ Володимиром Путіним як тріумф.

Тоді можна буде виправдати кроки по відновленню американо-російських відносин. Вже відомо, що головною темою переговорів лідерів двох держав 16 липня в Гельсінкі є роль Ірану в Сирії. Москва одночасно веде переговори з Тегераном, щоб той вивів війська із зайнятих територій у Сирії, куди повинні зайти війська, лояльні до президента Сирії Башара Асада.