Нещодавно народні обранці поросили підняти їм зарплатні. Однак за що платити депутатам, якщо вони не ходять на роботу? У жовтні цього року наші парламентарі побили новий рекорд з прогулів на засіданнях.

Про це повідомляє "Сегодня".

В середньому на пленарних засіданнях за місяць присутні були 318 із 422 народних депутатів. Виникає питання, чим у цей час займалась ще сотня?

Попередній рекорд (лютий 2017) в середньому на робочому місці знаходилось 328 депутатів. Проте в усіх наступних місяцях ситуація була не набагато кращою. Найбільше депутатів завітали на роботу у червні (343).

Популярні новини зараз

Слава Камінська з НеАнгелів зважилася змити макіяж і "засвітити" своє справжнє обличчя: і пластика не потрібна

Вагітна Катерина Осадча вбралася у "наречену": хоче встигнути до пологів

Полякова, Дорофєєва, Боржемська, Гросу, Саніна, Лижичко позмагалися за найкращу фігуру: "Битва сталевих пресів"

Марічка Падалко потрапила в неприємну ситуацію на відпочинку під Одесою: "Закрийте рот"

Показати ще

На всіх засіданнях за жовтень місяць (їх було 11)своєю присутністю потішила лише третина слуг народу (33% - 139 із 422). Найбільш відвідуваними відзначили депутатів БПП, а найбільших прогульників - із "Відродження", більшість депутатів у якій – це колишні регіонали. І як бачимо вони активно продовжують багаторічну традицію.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", депутат Надія Савченко відривалась на ювілеї Дмитра Гордона під запальні пісні Вєрки Сердючки.