Біля Верховної Ради, поблизу наметів на розі вулиці Шовковичної і Грушевського, відбулася спроба штурму,в ході якої силовики застосували сльозогінний газ.

Як передає "Громадське", причиною конфлікту послужила спроба правоохоронців розібрати барикади. Протестувальники не дозволили їм цього зробити, в результаті чого і почалися зіткнення.

На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook народний депутат Єгор Соболєв розповів, що на штаб протестувальників під парламентом напали спецназівці.

"Труять газом, б'ють ногами по колінах, намагаються витіснити людей. Керівники ховаються за спинами, не пояснюючи, хто віддав такий наказ, і на підставі яких законів вони діють. Ми не відступимо, але ваша допомога зараз потрібна", - написав він.

Зараз зіткнення припинилися.

Як відомо, акція протесту під стінами Верховної Ради почалася 17 жовтня. На неї зібралися соратники екс-президента Грузії та колишнього губернатора Одещини Михеїла Саакашвілі та інших опозиційних політиків. Організатори й учасники заходу вимагають від парламенту скасувати депутатську недоторканність, змінити виборче законодавство, зробивши партійні списки відкритими, а також створити антикорупційний суд.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав, скільки людей постраждали внаслідок сутичок у центір столиці.