Народний депутат України від партії "Наш край" Сергій Шахов прокоментував резонансний інцидент з українським добровольцем, який підпалив себе під стінами Міністерства оборони.

Політик вважає, що держава не надає належної допомоги учасникам бойових дій на Донбасі. Про це він заявив в ефірі телеканалу ZIK. За словами Шахова, партія "Наш край" допомагає учасникам бойових дій юридично

"Ми безкоштовно надаємо адвокатів, забезпечуємо першочергову юридичну допомогу. Я готовий включатися як народний депутат. Я знаю, що ситуація неоднозначна в армії сьогодні. Військові, які повертаються, перебувають на краю прірви. У них немає ні землі, ні нормальної допомоги, ні житла", – заявив Шахов.

Нардеп підкреслив, що українські бійці після повернення з війни, де їм доводиться неймовірно важко, не отримують жодної допомоги від держави. За словами політика, люди, які кинулися захищати Україну на Донбасі, не заслуговують такого ставлення до себе.

"У нас потужна армія в 300 тис. осіб, але їм, звичайно ж, потрібна допомога. Я, як народний депутат, готовий включатися і підтримувати військових", – зазначив Шахов.

Також політик прокоментував ситуацію, яка склалася навколо голови САП Назара Холодницького. Шахов зазначив, що він у цій ситуації не має наміру ставати на сторону САП або НАБУ і виступає тільки за ефективну роботу антикорупційних органів в Україні.

Дивіться: Самопідпал добровольця. Догана Холодницькому. Здорожчання газу відклали

Нагадаємо, у Києві поблизу будівлі Міністерства оборони України доброволець АТО підпалив себе на знак протесту. Як повідомляв Знай.ua, медики оцінили стан бійця, котрий підпалив себе.  Також Знай.ua писав, Сергій Шахов прокоментував пропозицію Путіна про проведення референдуму про незалежність на Донбасі.