День знань – це початок шкільного навчального року. А школа – це далеко не тільки нудні уроки, величезне домашнє завдання, пробудження з самого ранку і так далі. Для багатьох школа – це так само величезна кількість прекрасних емоцій, перша любов, найкращі і найвірніші друзі, перші дорослі переживання. І в цей день, ми вирішили зробити для вас підбірку кращих фільмів про школу, які чудово опишуть все це.

Кращі фільми про школу: Вчитель на заміну (Detachment), 2011

Генрі Барт вчитель на заміну. В його обов'язки входить просто тимчасове навчання дітей, поки їх вчитель перебуває у відпустці, або на лікарняному. І наступна школа, де йому доводиться працювати, виявляється зовсім наблагополучною. Лайка, образи та побиття тут в порядку речей. Все б нічого, пережити та забути, але в один момент постає питання про життя його учениці.

Кращі фільми про школу: Школа рока (The School of Rock), 2003

Дьюї Фін – музикант, чия кар'єра досягла неймовірних висот, але в один момент все звалилося. Герой виявився не тільки без кар'єри, але і без грошей і у важкій депресії. Однак, телефонний дзвінок знову приводить його до тями. Дьюї Фін стає вчителем в приватній школі, звичайно, спочатку неохоче. Але потім, завдяки цьому, він отримує шанс повернути свою славу. І допомагає йому в цьому його новий 9-річний друг-гітарист.

Популярні новини зараз
Марина Боржемська зізналася, чи залишиться назавжди в Ізраїлі з дітьми від колишнього Узєлкова: "Як мало потрібно для щастя" Окупанти у Херсоні почали здійснювати "натуральний обмін" продуктів, повернули Радянський Союз ЗСУ можуть повернути Крим та Донбас вже наступного року, а Білорусі не вистачить духу напасти – у ГУР МО відповіли на популярні питання Гордон розкрив головну "таємницю" пропагандистки Скабеєвої, ще й роман із Соловйовим приписав: "У них кохання"
Показати ще

Кращі фільми про школу: Добре бути тихонею (The Perks of Being a Wallflower), 2012

Змінитися іноді зовсім непросто. Особливо якщо ти тихий, замкнутий і невпевнений у собі хлопець. Але, в цьому фільмі ми побачимо історію, де юнак, потрапивши коледж, за рік змінюється до невпізнання. Його життя з нудного і сірого поступово перетворюється в неймовіро яскраве і насичене подіями.

Кращі фільми про школу: Розумниця Уілл Хантінг (Good Will Hunting), 1997

Головний герой Уілл Хантінг – молодий обдарований хлопець, який постійно вплутується в неприємності. І коли його заарештовують в черговий раз, один з професорів університету бере хлопця під свою опіку, але з умовою, що той, пройде курс психотерапії.