Гороскоп на 4 вересня Овен

Сьогодні для енергетики Овнів дуже важлива вода. Можете сходити в басейн, в лазню або просто набрати собі теплу ванну. Навіть довгий ранковий душ зробить ваш день набагато краще.

Гороскоп на 4 вересня Телець

Цей день буде наповнений цілою купою різних почуттів. До вашого щастя, почуття будуть приємними. Щоб день не пройшов даром, пориньте повністю в цей світ.

Гороскоп на 4 вересня Близнюки

Сьогодні ви помітите, що у вас відкрився дар передбачення. Але це не через якісь циганські корені в родоводі, просто ви стали більш уважні і краще аналізуєте події.

Гороскоп на 4 вересня Рак

Поки будете рити яму іншим, не забудьте соломки в неї підстелити. Швидше за все ви ж в ній і опинитеся.

Гороскоп на 4 вересня Лев

Якщо свічку запалити по обидва боки, то горіти вона буде яскравіше, але і згорить швидше. Вирішуйте, що для вас краще.

Популярні новини зараз
Головні новини за 6 червня: ядерний удар, підрив Каховської ГЕС, масштабний збій у "Приватбанку" та безкоштовне розмитнення Масштабний збій у "ПриватБанку": нічого не працює, люди чекають Підрив окупантами Каховської ГЕС: Укренерго зробило важливу заяву Ваших дітей зупинятимуть на вулиці та відправлятимуть до ТЦК: юрист назвав наслідки нового закону
Показати ще

Гороскоп на 4 вересня Діва

Можете перестати продумувати відповіді на критику. Критикувати вас ніхто не захоче, все, що ви робите, буде сприйматися як належне.

Гороскоп на 4 вересня Терези

Пояснюйте тільки тим людям, які згодні вас послухати. Іншим же можна взагалі нічого не говорити і діяти так, як захочете. Хоча, можливо, завтра вони виділять вам пару хвилин.

Гороскоп на 4 вересня Скорпіон

Ви не раз говорили, що пора починати діяти. Що ж, якщо і сьогодні не зробите крок, то вас вважатимуть просто базікою.

Гороскоп на 4 вересня Стрілець

Швидше за все саме сьогодні ви підійдете до порогу здійснення дуже великої помилки. Будемо сподіватися, що ви помітите цю межу ще до того, як переступите.

Гороскоп на 4 вересня Козеріг

Сьогодні вам будуть говорити багато компліментів і не потрібно скромничати, ви їх заслужили. Продовжуйте в тому ж дусі.

Гороскоп на 4 вересня Водолій

Сьогодні вам доведеться пройти по власному канату над безоднею і балансувати. Найцікавіше, що ви ще будете і задоволення від цього отримувати і залучите багато уваги.

Гороскоп на 4 вересня Риби

Коли будете пробігати свій біг з перешкодами, які наставило вам життя, пам'ятайте, що краще задіяти розум, а не силу. Інакше вас вистачить всього на пару метрів.