Позитивні емоції і сміх важливі для людини. Вони не тільки продовжують життя, але і дарують світло вам і всім навколо вас. Знай.uа підібрав найкращі меми, картинки і жарти, щоб від смутку і печалі не залишилося і сліду.

Новий мем з блогером ДжонТроном розсмішив соцмережі

Нове відео від ютубера ДжонТрона (JonTron) так полюбилося користувачам Reddit, що вони вже кілька днів поспіль не можуть зупинитися, створюючи з нього меми. Хто такий ДжонТрон? Це відомий блогер з США з 4,8 млн підписниками. Найчастіше він публікує на своєму каналі відео з оглядами на ігри, фільми, а останнім часом ще й рекламу.

Зараз користувачі Reddit активно публікують мем з блогером ДжонТроном і з фразою «Я візьму все», з допомогою якого можна висміяти чиїсь дивні пристрасті і обсміяти як історичні події, так і політику. Поки деякі юзери не можуть зрозуміти, що означає і звідки взявся дивний шаблон, інші щосили публікують його як мем.

Популярні новини зараз
"Міста і села будуть побудовані наново": старець назвав час, коли Україна повернеться до миру Добровільний візит до ТЦК може не врятувати від штрафу: і троє дітей не допомогло Пенсіонерів змусять повернути частину виплат: є лише 10 днів Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців
Показати ще

Так, нещодавно ДжонТрон в новому ролику вирішив посміятися над Flex Tape. Відео вже набрало 5,7 мільйона переглядів, а скріншоти з нього вже стали новим мемом.

Хлопчик з чоботом показав користувачам мережі, що таке саморуйнування

Буквально днями в усіх соцмережах з'явився мем з хлопчиком, який тримає свою голову своєю ж власною рукою в чоботі. Користувачі вирішили, що мем — ідеальний спосіб описати всі ті ситуації, коли ми самі винні у своїх проблемах, чи це стосується оцінок в університеті або такої глобальної речі, як екологія Землі.

Варто уточнити, що спочатку цей мем вигадав користувач Twitter з Мексики Алонсо Круз. На початку листопада 2018 року вона опублікував у себе в соцмережі дві картинки: на першій — хлопчик, на обличчя якого стає гумовий чобіт; на другій видно, що на голову собі дитина тисне сам, тому що в чобіт засунута його власна рука. За місяць пост Алонсо набрав більше 12 тисяч ретвітів і лайків.