Олена Королева – тату-майстер, який спеціалізується на мініатюрах. Вона розповіла, що одного разу до неї прийшов французький моряк на ім'я Емерік. Він попросив набити йому на спині корабель у льодах, а також лисицю і зайця, які грають у шахи. Француз знайшов Олену в ВКонтакте і поділився своїми фантазіями на досить складній російською мовою, як висловилася Королева.

Він повідомив:

"У мене є проект дле всі мою спину. Так на задньому плані буде корабель застряг в морозиво порі".

"Лід навколо як хаос".

Популярні новини зараз

Що це таке NFC в телефоні: як встановити, навіщо потрібен і як користуватися

Донька Пугачової знову наречена: Орбакайте планує весілля, аж світиться щастям

Смертельний коронавірус: що це таке, які ознаки та лікування

На світ насувається "найбільша за п'ятдесят років" небезпека, відчує кожен

Показати ще

"На перший план буде лисиця і заєць грають шахів. Лисиця одягнений у плащі. Заєць не знаю але що-небудь незвичайний".

"Якщо може піт чай буде відмінно якщо чашка встав десь. Мені дуже подобається чай".

До зустрічі з Емеріком її обходили стороною великі роботи. Незважаючи на те, що терміни були стислими, вона вирішила взятися за це замовлення. Олена назвала цю роботу найбільш масштабною в своїй практиці. "Це моя гордість" – додала вона. Майстер втілила фантазію Емеріка в життя за 4 сеансу.

Тату-майстер опублікувала готовий результат і скріншоти листування з моряком у своєму акаунті в Instagram.

View this post on Instagram

На сегодняшний день это моя самая масштабная работа. Моя гордость. Так сложилось, что наибольшая часть моих работ - миниатюры. И, как это часто бывает, и что логично, если ты хочешь масштаб, а его нет в портфолио мастера - есть смысл обратиться к тому, кто это часто практикует, если не хочешь рисковать. Так меня благополучно обходили стороной крупномасштабные проекты, пока я не познакомилась с Эмериком. Французский морячок выплеснул на меня свои фантазии на весьма складном русском языке, и у меня были максимально сжатые сроки, чтобы воплотить его затею. Я рисовала сразу после отпуска день и ночь, чтобы мы успели начать в первых числах октября, потому что уже в конце месяца он уезжал, а за месяц надо было организовать 4 сеанса с передышками в неделю. Считаю, тут сошлось всё - грамотно оформленное тз (берите на заметку, а то не каждый по-русски умеет так внятно излагать мысли😉), крутая идея, которую хотелось успеть поскорее воплотить, отличное терпение на сеансах и быстрая регенерация между ними. Спасибо большое за этот проект! На фотографии 3/4 зажившие и свежие льды слева (красноту как всегда убрала в фш). А также полностью зажившая без обработки в конце карусели. 🖤 #lenakorolevatattoo #korol_yok

A post shared by lena koroleva | tattoo | spb (@korol_yok) on

Раніше портал "Знай.uа" розповідав: новий тренд з минулого підкорює серця любителів тату

А також: закоханий у Путіна український балерун пояснив своє тату з портретом агресора

Як повідомлялося: Вікторія Бекхем позбулася ще одного символічного татуювання