Свіжі меми не тільки можуть підняти настрій, але і повідомити про найпопулярніші події в світі. Про топові жарти, які підірвали інтернет, читайте у підбірці від Знай.uа.

Новорічні меми підривають всі соцмережі

Зовсім скоро у всьому світі настане Новий рік 2019, і разом зі святковим настроєм у квартирах почали з'являтися продукти і напої, які чекають свого часу для святкування головної ночі в році.

І, найвірогідніше, найпопулярнішою фразою буде «Нічого не чіпай, це на Новий рік!», знайома всім з дитинства. Зазначимо, що користувачі інтернету вже відкрили «сезон» цієї фрази і почали публікувати численні меми про наболіле.

View this post on Instagram

#безкомментариев #новыйгод #новыйгод2019 #сезон #нетрогайэтонановыйгод #сезоноткрыт #нетрогай #этонановыйгод #декабрь #december #nocomment #nocomments #newyear #winter #newyear2019

A post shared by Anastasia Spirina (@rina_tasia) on

Популярні новини зараз

Джо Байден призначив зустріч Володимиру Путіну через Україну

Із Франківська може зникнути легендарний ринок, селяни лютують: "Де продати сало і молоко?"

Вдова Кернеса Гайсинська позбулася двох "дітей" покійного мера

Нова пошта повідомила про зміни в оплаті посилок: списуватимуть автоматично

Показати ще

У мережі з'явилася пряма, пунктирна і лінія, якою можна описати що завгодно

Зараз в соцмережі Twitter стає все популярнішим мем, який складається всього з трьох ліній — однієї прямої і двох пунктирних. Шаблон для нього ви можете за хвилину створити самостійно, а описує цей мем практично все, особливо коли мова йде про Instagram-Stories. Ваші друзі, знімають на відео кожну пісню на концерті, колеги, які завалилися в бар в п'ятницю ввечері, інстаблогери, ті, що підводять підсумки року… Ви пізнаєте їх усіх.