Як же іноді хочеться, щоб все було настільки просто, що в певний день і при потрібних обставинах можна було загадати будь-яке бажання і воно здійснилося. На жаль, це практично неможливо, хіба що вам дуже і дуже щастить.

Або ви вмієте правильно загадувати бажання. З давніх-давен вважається, що старий Новий рік - це прекрасний і мало не найкращий час в році, щоб загадати бажання. Навіть якщо ви не вірите в таке, то спробувати абсолютно не складно, та й про це навряд чи хтось дізнається. Ну і раптом вам дійсно пощастить.

Тому ми вирішили написати для вас, як правильно загадати бажання на старий Новий рік.

Старий Новий рік
Старий Новий рік

Ми встигли дізнатися, що є всього 5 різних способів, щоб загадати бажання на старий Новий рік. Зараз ми детально розпишемо кожен з них, щоб ви змогли вибрати кращий, або ж спробувати всі.

Популярні новини зараз
Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Як загадати бажання на старий Новий рік

Мабуть, найпростіший і найвідоміший спосіб, який використовують майже всі: потрібно заздалегідь правильно сформулювати своє заповітне бажання, дочекатися рівно опівночі і під бій курантів, відкрити вікно і впевнено, і чітко вимовити своє бажання.

Кажуть, що таким чином ви робите посил у Всесвіт, а магічна енергетика святкової ночі допоможе у виконанні. Можливо це і так, чому б і не спробувати?

Варіант 2

Тут все буде трохи цікавіше: з вогнем і папером. Для цього вам знадобиться свічка і аркуш паперу певного кольору. Якщо бажання стосуватиметься любові - папір повинен бути червоним, здоров'я - зеленим, відпочинок - блакитним, романтика - рожевим.

Але ні, якщо ви зраділи, що потрібно буде щось палити, ми вас розчаруємо. Потрібно лише перев'язати наше бажання ниткою такого ж кольору і скапати віск зі свічки на нього. Після цього носити цілий рік.

До речі, потрібно звернути увагу і на колір чорнила, яким ви напишите бажане. Жовте чорнило - конфлікти і проблеми зводять нанівець; зелене - приріст грошей і залучає любов; синій і фіолетовий - везіння; помаранчеві прибирають негатив і проблеми з нерухомістю; червоні використовують для найважливіших бажань.

Третій варіант

А тут навіть говорити нічого не потрібно буде. Створюємо так звану "карту бажань", або ж просто колаж з усім, чого б ми хотіли в новому році.

Старий Новий рік
Старий Новий рік

Для цього нам потрібен великий аркуш паперу, а краще ватман. На якому ви покажіть всі свої бажання. Кажуть, що такий спосіб допомагає майже завжди, а значить на старий Новий рік - тим більше допоможе.

Четвертий варіант

Щоб загадати бажання на старий Новий рік у такий спосіб вам знадобиться найкрасивіша листівка, яка буде символізувати ваше бажання. Далі все досить просто, потрібно лише дописати побажання собі в новому році і відправити її поштою собі ж. Можна вказати, щоб прийшла вона вам лише через рік, а якщо ви отримаєте свою посилку раніше, то зберігайте цю листівку, як талісман в новому році.

Останній спосіб

І, напевно, найпростіший, хоча він трохи схожий з першим варіантом. Під бій курантів, рівно о 12 годині потрібно стати на щось високе (навіть стілець підійде) і просто подумати про своє заповітне бажання, а після цього уявити, як воно вже збулося.

Тепер ви знаєте, як можна загадати бажання на старий Новий рік і можливо у вас вийде зробити це правильно.