Кожен із представників знаків Зодіаку схильний по-різному розвривати стосунки зі своїми партнерами.

Одні готові за найменших дрібниць йти, грюкнувши дверима. Інші готові пробачати все і щоразу відновлювати стосунки через страх самотності. Астрологи розповіли, як діють представники знаків Зодіаку, коли хочуть припинити стосунки, передає ukr.media.

Овен

Імпульсивний, гарячий, пристрасний, любить завжди бути на висоті, виглядає з голочки і партнера шукає схожого. Овен зацікавиться сексуальнимпартнером, який любить веселі вечірки і завжди в центрі уваги. Однак Овен любить завойовувати партнера. Овну необхідно постійно кидати виклик, у ньому вирують емоції, і душа вимагає чогось нового кожен день. При цьому не виазнає критики в свою адресу і верховенство у відносинах. Вважає себе ідеалом і його не хвилює чужа думка. До душі розмірене і спокійне життя? Тоді Овен швидко втратить інтерес. Стане помітно, як Овен перестав захоплюватися тобою, розбурхувати божевільними ідеями. Почне затримуватися на роботі і буде віддалятися, поки не зникне з твого життя назавжди. Овни не йдуть зі скандалом і часто зберігають теплі стосунки з партнером, але не варто гріти себе надіями, для нього це не більше, ніж дружба.

Популярні новини зараз
Нові вимоги для виходу на пенсію: левова частка українців зіткнеться із проблемами Мобілізація чоловіків після 60 років: в Україні знову піднімають болюче питання Синоптики прогнозують нову хвилю спеки в Україні: як вберегтись Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом
Показати ще

Телець

Чарівні і ніжні натури. Вміють тонко відчувати партнера і вгадувати бажання наперед, поруч з ним почуваєшся коханим. Скромний Телець має спокійний характер, його важко вивести з себе, рідко йде першим на контакт, йому подобаються сміливі та впевнені, здатні зробити перший крок. За своєю природою Телець сім'янин, цінує домашній затишок і комфорт. Не терпить контролю і буде доводити свою точку зору, навіть якщо вона не є правильною. Ще Тельці дуже ревниві. Телець дуже важко йде з відносин і намагається до останнього шукати інші шляхи вирішення проблеми, домовлятися, йти на компроміс, але коли розуміє, що ситуацію вже не виправити, в одну хвилину збере речі і грюкне дверима. Після розставання Телець зникне з твого життя безслідно, для нього розрив занадто серйозна травма і він ще довго буде його переживати.

Близнюки

Підходить до питання відносин раціонально і ніколи не кидається у вир з головою. Промовистий, воліє відносини без зобов'язань і рідко закохується. Щоб звернути на себе увагу Близнюка, потрібно виглядати розкішно і перебувати в центрі уваги, вони люблять очима. У відносинах будьте готові проявляти ініціативу, Близнюк із задоволенням підтримає, оскільки легкий на підйом і не переносить нудьгу. Однак з ним не будеш як за кам'яною стіною, Близнюк звик, що партнер в силах розібратися з проблемами. Не переносить скандалів, істерик. Близнюки не прив'язуються, то піти не складе великих труднощів. Все частіше пропадатиме без попередження, робитиме вигляд, ніби тебе зовсім немає і акуратно зникне назовсім. Швидко забуде все, що вас пов'язувало. Лише зрідка в компанії друзів буде згадувати про ваші відносини, які отруювали йому життя.

Рак

Рак привабливий, потайний і таємничий. Цінує постійність і стабільність, схильний будувати серйозні стосунки і не любить легковажних. Рак любить відчувати себе в центрі уваги, шукай загальні інтереси, приділяй йому більше часу, і він обдарує ніжністю і любов'ю. При цьому Рак любить вразливих і чутливих. У відносинах не потерпить холодність і байдужість, критику в свою адресу. Не буде влаштовувати скандали, а почне поступово йти в себе, перестане відповідати на питання, що буде зводити спілкування до мінімуму. Щоправда думка про самотність настільки лякає Рака, що найчастіше він повертається до партнера і пропонує почати все з початку. Не ведися на це: пішовши одного разу Рак вже ніколи не знайде щастя у ваших стосунках.

Лев

У Лева пристрасний і емоційний характер. Ніколи не погоджується на менше, в тому числі і у виборі партнера. Будьте готові до постійних безумств, випробувань і нестримним емоціям. Леву необхідний міцний тил, він повинен відчувати впевненість у партнері. Доведеться викладатися на повну, щоб відповідати його вимогам, але це того варто. Лев не терпить глузування, будь-яка критика вибиває його з колії, а якщо говорити йому наперекір, то він серйозно замислиться про розрив відносин. Перетвориться в грубіяна, стане агресивним і буде навмисно провокувати скандали. Висловить все, що накипіло, збере речі і грюкне дверима. Починаючи з цього моменту ти перестанеш для нього існувати. Навіть при випадковій зустрічі на вулиці, Лев зробить вигляд, що не знає тебе, навіть якщо глибоко в душі не може забути.

Діва

У Діви чіткий і поміркований характер. Не любить кидатися в авантюри і воліє стабільність у всьому. Сімейне вогнище для Діви найголовніше і вже при першій зустрічі почне приміряти тобі роль партнера. У всьому цінує практичність, навіть при виборі подарунка завжди звертає увагу на ціну, марнотратство не в його смаку. Якщо не вмієш жити за графіком і спонтанність твоє друге ім'я, то з Дівою відносини не складуться. Йому складно зрозуміти необдумані витрати, він ніколи не зірветься в пошуках пригод. Діви неохоче йдуть з відносин, навіть якщо вони доставляють дискомфорт. Якщо зрозуміє, що розрив обґрунтований, піде мовчки, без скандалів. Діва вважає, що немає сенсу щось пояснювати.

Терези

Галантний і ввічливий. Поруч з ним відчуватимеш себе, як на пишному прийомі. Акуратні, але зачаровуючі компліменти, промениста посмішка та грайливий погляд крадькома зведе тебе з розуму. У ньому немає зайвої строгості, із задоволенням підтримає бесіду і погодиться гуляти удвох до ранку. Досить поступливий знак і готовий прийняти твою точку зору, щоб уникнути скандалу. Якщо шукаєш людину, яка здатна вдарити кулаком по столу, це не про Терези. Не люблять, коли їх намагаються вчити життю. Терези дуже довго і важко розлучаються зі своєю половинкою. Можуть місяцями думати, чи не роблять помилку. Через свою природну скритність, Терези практично не подають тривожних симптомів, хіба можна помітити, що він став менш уважним. Йдуть Терези спокійно, з рішенням не повертатися ніколи.

Скорпіон

Якщо нудно жити, почніть стосунки з Скорпіоном. Пристрасний і чуттєвий, в одну мить може перетворитися на холодного і задумливого. Сьогодні пропонує їхати в Бангкок за пригодами, але через секунду хоче лежати в самоті на улюбленому дивані. Скорпіони дуже люблять експерименти, в тому числі і в ліжку, з ним можна відкрити нові грані. У стосунках Скорпіони ненавидять фальш і брехню, так що не грай з вогнем, він все одно розкусить і довго пам'ятатиме про це. Розлучаються Скорпіони важко, для них прийняти той факт, що все скінчено - непросто. Найчастіше вони намагаються обережно натякнути партнеру, що їх не влаштовує те, що відбувається. Якщо ніяких дій не буде, Скорпіон замикається в собі і потихеньку планує своє подальше життя вже без тебе. Одного разу збере валізи і зі сльозами на очах піде за двері. Швидше за все, більше ніколи не побачитеся, хоча він не триматиме зла й, можливо, згадає з посмішкою.

Стрільці

Позитивний і енергійний знак, з упевненістю береться за нову справу і доводить її до кінця, не втрачаючи ентузіазму. Стрільці хочуть знати якомога більше, мають нескінченну енергію, приваблюють добродушністю і простотою, інколи занадто прямолінійні. У відносинах Стрільцеві важливо знайти однодумця. Легко і сильно закохуються, але ненадовго. Почуття тривають до того моменту, поки бачитиме вогонь в очах. Але як тільки тобі захочеться пригальмувати, він одразу побіжить до іншої, щоб продовжити свою яскраву та незабутню подорож. Відразу помітиш, щось пішло не так. Стрілець виїжджатиме в тривалі відрядження, пізно повертатися з роботи, часто йти в бар з друзями, розширюватиме свою свободу, а разом з нею і прірву між вами. Стрілець піде, коли йому остаточно стане нудно. Попередить про рішення завчасно і робитиме так, щоб розставання пройшло мирно.

Козеріг

Розважливий і холодний знак. Не любить витрачати час даремно. Єдиний партнер у Козерогів - робота. Козеріг не володіє особливим красномовством, не дарує дорогих подарунків і не часто говорить «я тебе люблю». Але сказавши це один раз, від своїх слів не відступиться. Козероги цінують скромність, хазяйновитість, інтелігентність. Якщо справа доходить до розриву, для Козерога це справжня травма. Рідко першим йде на цей крок, але якщо постійно кидати йому виклик, влаштовувати скандали, він не терпітиме. З кожним днем він все більше буде замикатися в собі, перестане звертати на тебе увагу, почне ігнорувати твої прохання і в підсумку запропонує розлучитися. Внутрішня інтелігентність не дозволить йому кричати на дівчину або сховатися без попередження, він постарається зробити розрив безболісним для вас обох, хоча сам ще нескоро зможе тебе забути.

Водолій

Творча особистість, любить проводити час з друзями, душа компанії, цікавий і чуйний. Водоліям цікаво щоразу дізнаватися щось нове не тільки в повсякденному житті, але і в любові. Непостійний, вітряний, мрійливий, з ним ніколи не буде нудно. Якщо хочеш, щоб Водолій тебе помітив, ніколи не розкривай йому всі карти, він цінує загадку і неприступність. Будь доброзичливим і відкритим. Водолій швидко втомлюється від одноманітності і тому часто змінює партнерів. Терпіти не може розбір польотів, хоча приводів може бути чимало. Якщо тримати Водолія на короткому повідку і вимагати серйозних стосунків, втече. Ти помітиш, що він всіляко намагається показати свою значимість, наприклад, навмисно змусить ревнувати. Коли переконається, що ти будеш жаліти і страждати, з високою піднятою головою піде.

Риби

Невиправні романтики, ніжні, чутливі Риби. З ними легко знайти спільну мову, вони завжди готові підтримати у важку хвилину і допомогти у справах. Риби емоційні натури, цінителі прекрасного. Важко йдуть на контакт, їм подобаються впевнені і доброзичливі. Риби - прекрасні сім'янини, цінують затишок і комфорт. Готові мріяти про високе, але при цьому абсолютно ігнорують щоденні клопоти, тому будьте готові нести домашню рутину на собі. Риби не люблять глузувань і уїдливі коментарі в свою адресу. Якщо його постійно підбивати, вирішить, що тобі немає місця в його світі мрії. Помітиш, що партнер став надмірно сентиментальний, часто переглядає старі фотографії, згадує, як ви познайомилися, йде в себе. Йому розрив дається важко, він до останнього думає про вас, намагається знайти причину, по якій все пішло не так. Риби йдуть без скандалів і криків, будучи повністю впевненими в рішенні.

Нагадаємо, карма всіх знаків Зодіаку: дізнайся свій дар і завдання на Землі. Якщо виконати своє призначення можна зробити щасливими багато людей.

Як повідомляв Знай. ua, астрологи визначили королеву знаків Зодіаку: розумна, творча і успішна.Ці жінки володіють розумом, красою і почуттям гумору.

Знай. ua писав, що Олень, Тигр або Слон: точний індійський гороскоп для кожного. Він кардинально відрізняється від східного гороскопу.