Згідно з народним повір'ям, новорічну ялинку з дому потрібно прибрати ще до Хрещення. А ось по феншую дерево зобов'язана простояти в будинку до лютого.

Наші предки вважали, що до Хрещення з будинку необхідно прибрати всі символи різдвяних свят і прикраси. А до свята обов'язково потрібно провести генеральне прибирання в квартирі, викинути не тільки ялинку, але і всі непотрібні речі та сміття.

Феншуй говорить про те, що новорічна ялинка повинна бути в домі до лютого. Це пов'язано зі святкуванням китайського Нового року. Так як жива ялинка може не дожити до цього періоду, то рекомендують на її місці поставити високий квітка. Це дозволить зберегти позитивну енергетику в будинку.

За народними прикметами прийшов час розбирати ялинку, коли:

Популярні новини зараз
Українців ловитимуть посеред вулиці — ТЦК отримали нові повноваження по перевірці документів "На Росію чекає повторення катастрофи": афонський старець передбачив потужну подію для України Пенсії в Україні зростуть: хто отримає додаткові 2000 гривень Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші
Показати ще

- кінчики гілок стають коричневими, адже дерево має негативну енергію;

- з гілок щодня падають іграшки, адже домовик розважається.

В залежності від того, штучна у вашому домі ялинка чи жива, будуть різнитися і рекомендації до того, як її правильно розібрати.

Штучна ялина - прикраси потрібно скласти в коробки, електричні гірлянди змотати без перегинів, мішуру краще прибрати у вакуумний пакет, щоб вони займали менше місця при зберіганні.

Жива ялина - під час зняття іграшок будуть обсипатися голки. Тому радять розстелити газети, прибрати килими і потрясти стовбур, щоб впали голки. Після цього потрібно зняти іграшки, обернути дерево в непотрібну простирадло, винести на вулицю.

Нагадаємо, Великдень 2019 перетвориться на справжні канікули: свята затягнуться. Кабінет Міністрів рекомендує всім роботодавцям дати працівникам п'ять вихідних.

Як повідомляв Знай. ua, Старий Новий рік 2019: 4 європейських напрямку. Старий Новий рік відзначають в ніч з 13 на 14 січня. Цей незвичайний і унікальний свято виникло у зв'язку з переходом на новий стиль календаря.

Знай. ua писав, як встречали Новий рік в різних країнах світу: фото з Instagram. Користувачі поділилися найкращими моментами новорічної ночі.