Не кожен здатен відчути легкість почуття прекрасного, любов, від якої перехоплює подих, а в животі пурхають метелики. Астрологи виділяють 5 знаків Зодіаку, які по тим або іншим причинам не можуть випробувати цього прекрасного почуття.

Водолії часто живуть ілюзіями. Вони вірять, що любов існує, але при цьому не прагнуть занурюватися в світле почуття з головою і відкривати для нього своє серце. Вони мріють про кохання, як в мелодрамах і їм простіше зітхати про кінозірці, ніж звернути увагу на когось реального.

Близнюкам подобаються почуття закоханості, однак думка про те, що їм можуть розбити серце, змушує їх надіти якусь маску і розривати відносини. Для них це є інстинктом самозбереження. Вони можуть стараннями подолати свої страхи.

Раки дуже незалежні люди, і це позначається на їхніх стосунках. Вони дуже важко впускають любов у своє життя із-за страху втратити свою незалежність. Любов для представників цього знака не стоїть на першому місці, так як вони бояться втратити контроль над своїм життям.

Популярні новини зараз
Взимку українців можуть очікувати нові випробування: відключення світла ще квіточки Пенсіонерам додадуть 600 гривень: як оформити надбавку Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Дівам дуже важко довіритись іншим. Вони бояться зради і все тримають в собі. Саме тому вони не поспішають вплутуватися в серйозні відносини.

Козероги занадто ідеалізують все навколо. Навіть закохуються вони не в людей, а образи, які самі собі вигадують. Вони дуже важко переносять чергове розчарування, коли стикаються з реальністю.

Раніше повідомлялося, що Риб називають головними пристосуванцями серед усіх знаків Зодіаку. Все свідоме життя Риби шукають спосіб краще влаштуватися у житті, а тому вміло підлаштовуються під обставини, що змінюють звички, власну позицію і оточення, якщо їм це вигідно.

Нагадаємо, самі грошові професії для кожного знака Зодіаку.

Як повідомляв Знай. ua, відомий маг перед смертю розповіла про долю кожного.

Знай. ua писав, що головні зрадники серед знаків Зодіаку.